Neler Yeni

Siz siz olun asla ups kargo olan sitelerden alışveriş yapmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Hayatimda bukadar ***** insan topluluğunu ilk defa görüyorum itopya sitesinden hazir sistem aldım hala gelicek ne itopyayla nede ups le işiniz olsun Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor subeleri arıyorum açmıyorlar en sonunda gittim subelerine taksiyle bizde bilmiyoruz ne zaman gelir teslimat büyük ihtimal 1 hafta surer diyor sikayetvar.com da gerekli sikayetleri bulundum.

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
Hayatimda bukadar gevsek insan topluluğunu ilk defa görüyorum itopya sitesinden hazir sistem aldım hala gelicek ne itopyayla nede ups le işiniz olsun Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor subeleri arıyorum açmıyorlar en sonunda gittim subelerine taksiyle bizde bilmiyoruz nezaman gelir teslimat büyük ihtimal 1 hafta surer diyor sikayetvar.com da gerekli sikayetleri bulundum. Gereoli
ups iyi bir kargo şirketidir aslında ancak yoğunluktan dolayı mı yoksa 2. plana attıklarından dolayımıdır çok yavaş ve umarsamaz davranıyorlar.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,795
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Bence UPS'de bir sorun yok. İtopya şu sıralar işleri biraz batırmış durumda, herkes kargodan şikayetçi. Daha önce UPS aracılığıyla elime bir çok kargo geçti ve son derece memnundum. Gerek hız konusunda gerek de sağlamlık konusunda.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
İtopya şuan aşırı yoğun. Bizim milletin dolar 7 TL olmuşken ve pandemi varken hazır sistem alacağı tuttu. UPS firmasına gelecek olursak onlarda yoğun. İtopya hazır sistemlerinizi 7 günde kargoya veriyor. UPS kargo bana normalde paketimi İstanbul'dan Kayseri'ye 2 günde getiriyordu ve gayet hızlıydı. Bu süreçte firmaları anlayışla karşılayın. :)

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,137
İsim
Jarvis-M
Hayatimda bukadar gevsek insan topluluğunu ilk defa görüyorum itopya sitesinden hazir sistem aldım hala gelicek ne itopyayla nede ups le işiniz olsun Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor subeleri arıyorum açmıyorlar en sonunda gittim subelerine taksiyle bizde bilmiyoruz nezaman gelir teslimat büyük ihtimal 1 hafta surer diyor sikayetvar.com da gerekli sikayetleri bulundum. Gereoli

dimi pandemide geç kalmışlar hatta sipariş verdiğiniz an zembille inmesi gerekiyordu acayip yavaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya şuan aşırı yoğun. Bizim milletin dolar 7 TL olmuşken ve pandemi varken hazır sistem alacağı tuttu. UPS firmasına gelecek olursak onlarda yoğun. İtopya hazır sistemlerinizi 7 günde kargoya veriyor. UPS kargo bana normalde paketimi İstanbul'dan Kayseri'ye 2 günde getiriyordu ve gayet hızlıydı. Bu süreçte firmaları anlayışla karşılayın. :)

+++++++++++++++++++++++++++

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dimi pandemide geç kalmışlar hatta sipariş verdiğiniz an zembille inmesi gerekiyordu acayip yavaşlar

Sorun o değil sorun kargonun dağıtıma çıkması gerekirken bugün bi anda ileri tarihe ertelendi yazısı yazması iletişim kurmak imkansiz subeye gidiyorum ürününüz daha gelmedi 1 hafta sürer diyor

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,651
İsim
Eren Yeager
Dostum bugün 11 de aradım upse 3 dk da ulaştım bana kargomun elden verilmeyeceğini söylediler covid 19 dan dolayı benim siparişim hazır ama UPS hala almadı itopyadan bende bekliyorum

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13

Ben 8 ay önce itopya'dan aldığım hazır sistem montaj + windows kurulum ile 4 günde kargoya verildi 2 günde elime ulaştı. UPS Türkiye'deki en iyi kargo firması bana göre.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,137
İsim
Jarvis-M
Sorun o değil sorun kargonun dağıtıma çıkması gerekirken bugün bi anda ileri tarihe ertelendi yazısı yazması iletişim kurmak imkansiz subeye gidiyorum ürününüz daha gelmedi 1 hafta sürer diyor

1 hafta ellemiyorlar ki gayet mantıklı

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Dostum bugün 11 de aradım upse 3 dk da ulaştım bana kargomun elden verilmeyeceğini söylediler covid 19 dan dolayı benim siparişim hazır ama UPS hala almadı itopyadan bende bekliyorum
Benimde sistemimde arıza var yarın kargoya vereceğim. Kargo almıyorlar mı?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,651
İsim
Eren Yeager
Ben 8 ay önce itopya'dan aldığım hazır sistem montaj + windows kurulum ile 4 günde kargoya verildi 2 günde elime ulaştı. UPS Türkiye'deki en iyi kargo firması bana göre.
Bu salı ürünüm kargoya verildi diye mesaj geldi 2 gün oldu hala ürününüz UPS alması için bekletiliyorda ürün slinacak bana gelecekte ooo😒

Benimde sistemimde arıza var yarın kargoya vereceğim. Kargo almıyorlar mı?
Dostum şubenise gelip alma fırsatım var mı dedim vermezler kargoyu dedi bana coronadsn dolayi

Top Bottom