Neler Yeni

Yardım SİZCE 1000 MBPS HIZA GEÇMEK MANTIKLI MI?

Farex

80+ Bronze
O uyguna geliyorsa iyimiş iyi fiber keyifleriniz olsun şimdiden hayırlı olsun umarım sıkıntısız uzun yıllar kullanırsınız. Kablonet bana çok pahalı geliyor ama onda ekstra tv bişileri fln da var sanırsam
Hayır artık sadece internet paketleri var ve çok uygun şuan en uygun firma o .

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Hayır artık sadece internet paketleri var ve çok uygun şuan en uygun firma o .
Bende bu şekilde gözüküyor ama eski müşteri olduğunuz için sizde farklıdır kablonet bu değil mi? Belki ben yanlış anlamışımdır ben bu diye biliyorum

Ekler

• Ekran Resmi 2024-01-26 10.20.59.png
    Ekran Resmi 2024-01-26 10.20.59.png
    347.5 KB · Hit: 13
  • Süperonline.png
    Süperonline.png
    121.8 KB · Hit: 15

Farex

80+ Bronze
Bende bu şekilde gözüküyor ama eski müşteri olduğunuz için sizde farklıdır kablonet bu değil mi? Belki ben yanlış anlamışımdır ben bu diye biliyorum
Onlar taahütsüz kampanyasız fiyatlar kampanya bölümüne gir çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1706255609921.png

Her fiyata +40 TL koyun modem kiralama ücreti oalrak ona göre hesapla sadece internet var ve mevcut müşterilere özel indirimli yeni müşterilerde 30-40 TL daha fazla sanırım emin değilim.

mrnyaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
NYAA
Artık routerdan bile daha iyi performans veren modemlere geçtiler ki zaten eski altyapısı olan herkesin altyapısı yenileniyormuş bütün abonelere GPon hizmeti vereceklermiş.
bi dk bunu uydunet mi yapacak süper bir şey bu. Zonguldaka gelmez ama uzun süre.

Top Bottom