Neler Yeni

Sizce bu 11 bin TL'lik sistem gerçek mi

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,915
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Öyle gezinirken gördüm. İlk başta Senkar net gibi bişi mi acaba dedim sonra İstanbul Beylikdüzündeki depomuzdan gelipalabilirsiniz yazılmış. O civara yakın olan varsa bence şahsen gidip şansını bir denesin.
İnternettten sipariş vermeye güvenemedim. :)

Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: Yalanmış arkadaşlar Senkarnetin kardeşi herhalde bunlar da :D

Alıntıdır;

Sitedeki indirimleri gördüğümde şok oldum çünkü piyasa fiyatı 13 bin tl olan bir ekran kartının içinde olduğu hazır bir sistem tam olarak 11 bin tl fiyatla satışa çıkmış. Markanın sitesine girdiğimde iletişim adresi İstanbul/Beylikdüzü yazması beni şaşırttı. Açık adresi yoktu, telefonları da 0850'li numara olmasına rağmen arandığında direkt çağrı sonlandırılıyordu yani hiç alınmamış veya numara iptal edilmişti fakat bir arkadaşıma yazdıkları adres olan "Yakuplu, Beysan Sanayi Sitesi & Birlik Caddesi, 34524 Avcılar/Beylikdüzü/İstanbul" adresine gitmek için 26 Mart 2021'de araç kiralayıp direkt yerinde ziyaret etmek istedim. Bu sanayi sitesine gittiğimde bina numarasının adreste yazmadığını fakat cadde ismi olduğu için orada bulabileceğimi düşündüm. Bu sitede o caddede gerek araçla gerek yürüyerek 7-8 seferden fazla yürüdüm 2 saatten fazla zaman geçirdim. Bu caddede bilgisayarla ilgili satış yapan yer yok, her yer ya tekstilci ya da matbaacı. Güvenliğe gidip şirket ismi aradık ve orada da bütün şirketlerin listesine baktı ve böyle bir şirket yok.

Lokasyon çok uğrak bir yerde olmadığından güven vermek için yalan söyleyen bu insan (lar) biri oraya gitti diye, insanları engellemeye başladılar.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Öyle gezinirken gördüm. İlk başta Senkar net gibi bişi mi acaba dedim sonra İstanbul Beylikdüzündeki depomuzdan gelipalabilirsiniz yazılmış. O civara yakın olan varsa bence şahsen gidip şansını bir denesin.

Alıntıdır;

Sitedeki indirimleri gördüğümde şok oldum çünkü piyasa fiyatı 13 bin TL olan bir ekran kartının içinde olduğu hazır bir sistem tam olarak 11 bin TL fiyatla satışa çıkmış. Markanın sitesine girdiğimde iletişim adresi İstanbul/Beylikdüzü yazması beni şaşırttı. Açık adresi yoktu, telefonları da 0850'li numara olmasına rağmen arandığında direkt çağrı sonlandırılıyordu yani hiç alınmamış veya numara iptal edilmişti fakat bir arkadaşıma yazdıkları adres olan "Yakuplu, Beysan Sanayi Sitesi & Birlik Caddesi, 34524 Avcılar/Beylikdüzü/İstanbul" adresine gitmek için 26 Mart 2021'de araç kiralayıp direkt yerinde ziyaret etmek istedim. Bu sanayi sitesine gittiğimde bina numarasının adreste yazmadığını fakat cadde ismi olduğu için orada bulabileceğimi düşündüm. Bu sitede o caddede gerek araçla gerek yürüyerek 7-8 seferden fazla yürüdüm 2 saatten fazla zaman geçirdim. Bu caddede bilgisayarla ilgili satış yapan yer yok, her yer ya tekstilci ya da matbaacı. Güvenliğe gidip şirket ismi aradık ve orada da bütün şirketlerin listesine baktı ve böyle bir şirket yok.

Lokasyon çok uğrak bir yerde olmadığından güven vermek için yalan söyleyen bu insan (lar) biri oraya gitti diye, insanları engellemeye başladılar.
inşallah kimse kanmamıştır

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,915
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Kanmışlar şikayetvara baktım birine boş kutu birine peçete göndermişler :d
:(

Alıntıdır;

Sitedeki indirimleri gördüğümde şok oldum çünkü piyasa fiyatı 13 bin TL olan bir ekran kartının içinde olduğu hazır bir sistem tam olarak 11 bin TL fiyatla satışa çıkmış. Markanın sitesine girdiğimde iletişim adresi İstanbul/Beylikdüzü yazması beni şaşırttı. Açık adresi yoktu, telefonları da 0850'li numara olmasına rağmen arandığında direkt çağrı sonlandırılıyordu yani hiç alınmamış veya numara iptal edilmişti fakat bir arkadaşıma yazdıkları adres olan "Yakuplu, Beysan Sanayi Sitesi & Birlik Caddesi, 34524 Avcılar/Beylikdüzü/İstanbul" adresine gitmek için 26 Mart 2021'de araç kiralayıp direkt yerinde ziyaret etmek istedim. Bu sanayi sitesine gittiğimde bina numarasının adreste yazmadığını fakat cadde ismi olduğu için orada bulabileceğimi düşündüm. Bu sitede o caddede gerek araçla gerek yürüyerek 7-8 seferden fazla yürüdüm 2 saatten fazla zaman geçirdim. Bu caddede bilgisayarla ilgili satış yapan yer yok, her yer ya tekstilci ya da matbaacı. Güvenliğe gidip şirket ismi aradık ve orada da bütün şirketlerin listesine baktı ve böyle bir şirket yok.

https://www.sikayetvar.com/oyuncu-hangari/oyuncu-hangarinin-verdigi-adreste-yeri-yok haklıymışsın

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,915
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar