Neler Yeni

Sizce Bu Araç 350 Bin TL Eder Mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hasan
Alınmaz bu yakıt fiyatları bu seviyedeyken. Yakıtın su gibi ucuz olduğu ülkelerde ancak.

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Bizim araç 1600cc ve 6 litre civarı yakıyor. Verimli bir motor. Hem amerikan hem 2.8 bu yakıt fiyatlarıyla pek memnun etmeyebilir açıkcası.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Sadece yağ bakımı 20k.

şahin doğan

80+ Platinum

Akhun57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Batuhan
Capitiva bak 2012 makyajlı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Arkadaşlar şu yakıt maliyetini hesaplarken Türk Lirası hesabını, kuruş hesabını unutun. Saçmalık. Çünkü benzin/dizel fiyatı sürekli değişiyor.

100 km/ x lt. Tek hesap budur. Örneğin; fabrika verisi şehir içi 100 km/6.5 lt diyorsa üstüne 2 litre daha koyabilirsiniz İstanbul'da yaşıyorsanız. Tabii bu da ortalama değer. Çok daha yüksek de biraz daha düşük de yakabilirsiniz. Yaşadığınız şehrin trafiğine göre değişir.

Şehir dışı yakıt tüketimi tabii ki daha makul olacaktır. İşe gittiğiniz yol, dur kalk yapmadığınız bir yolsa veya otoban ise tabii ki daha az yakacaksınızdır. Çünkü araç en çok kalkışta yakıt harcıyor.

Son düzenleme:

Ziona

80+ Silver
KM'de kaç yer (tahminim 10 felan) cart curt kısmını geçiyorum Dodge Nitro 1.5 sene kullandığım bir araçtır aldığımda çok daha ucuzdu 2010 Modeldi benim bindiğim
Bu paraya dodge kalitesini yaşayabileceğiniz tek araba lüks/performans harika bir araçtır 1.5 sene kullanmam boyunca 1 kere bile sorun çıkartmadı bana ama çok temiz almıştım
Sahibi hor davrandıysa arabaya çok büyük masrafları çıkabilecek bir araç nede olsa ''Dodge''
Bu paraya alabileceğiniz en konforlu ve lüks araçtır desem yanlış olmaz
2.0 TDI Passat var bizde yazılımlı, 100kmde 7LT yakıyor bu da yaksın yaksın 100km/10LT

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arkadaşlar şu yakıt maliyetini hesaplarken Türk Lirası hesabını, kuruş hesabını unutun. Saçmalık. Çünkü benzin/dizel fiyatı sürekli değişiyor.

100 km/ x lt. Tek hesap budur. Örneğin; fabrika verisi şehir içi 100 km/6.5 lt diyorsa üstüne 2 litre daha koyabilirsiniz İstanbul'da yaşıyorsanız. Tabii bu da ortalama değer. Çok daha yüksek de biraz daha düşük de yakabilirsiniz. Yaşadığınız şehrin trafiğine göre değişir.

Şehir dışı yakıt tüketimi tabii ki daha makul olacaktır. İşe gittiğiniz yol, dur kalk yapmadığınız bir yolsa veya otoban ise tabii ki daha az yakacaksınızdır. Çünkü araç en çok kalkışta yakıt harcıyor.
Orası zaten öyle şehir içi her zaman çok fark eder ben ortalama 2.8L dizel bir motor şehir içi ne kadar yakar

Top Bottom