Neler Yeni

Engelli indirimi ile araba almak.

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Kenan Çelik
Asla evleneceğim garanti diye düşünme. Yaşın daha çok genç ve tecrübesizsin. Herhangi bir bağın olmayan insan için borçlanma. Kafanı taşlara vurursun.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
abim 20 yaşında evlilik nedir ? çok erken daha hayatı tam olarak görmemişin daha çocuk veya çoculuktan yeni çıkmış sayılırsın bu işler aceleye gelmez evlilik o dizilerde veya filmlerde ki gibi kolay veya eğlenceli bir şey değil
Uyarın için teşekkür ederim kardeşim beni önemsediğin için ayrıca minnettarım. bu yıl değil zaten takribi 2 seneye evlilik düşünüyoruz ve o zamanlar da yaşım 22 yaşında olacağım o da 20 yaşında olacak bu yüzden ortalama bir zaman olarak düşünüyorum. Ek olarak erken mi düşüncesi acısından aslında hiç erken değil zaten 3 yıl oldu neredeyse tanışalı ve işler ilerlesin istiyorum artık yaşım gereği çok fazla konuda zulüm gördüm ve ortbas edildim aile hevesim olmadı hep mahrum bırakıldım en azından kendi ailem olsun istediğim için bunu yapıyorum. tabii ki de onu seviyorum ve onunle bir yuva kurmak istiyorum bundan dolayı bana kalırsa doğru bir zamanda evlenmiş olucağız.

Bu dönemde ayda 15k kredi ödeme gücüyle arabaya girilmez. O paraya araç bulsanız dahi çok iyi durumda olmayacaktır. Geçen ay sigortalar ve bakıma 30K üzerinde para verdim, bütçenizi inanılmaz şekilde sarsacaktır.
Ayrıca evlenilmeyen kişinin annesi üzerine mal asla alınmaz, her ne kadar ciddi olsa da.
Evet biraz düşük bir ödeme yöntemi ve araç masrafları gerçekten ucuk derecede. Katılımevim yada fuzulev gibi yerleri de düşüünyoruz fakat sağlıklı bir yöntem midir kesin kanaat veeremiyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asla evleneceğim garanti diye düşünme. Yaşın daha çok genç ve tecrübesizsin. Herhangi bir bağın olmayan insan için borçlanma. Kafanı taşlara vurursun.
Bu tarz para konusunu ben ve ailesi aşalı çok oldu yeri geldi en dibi gördüğüm vakitte destek çıktılar bana ve ev aldık. Yeri geldi ben babasının çalışamadığı dönemde elimden geldiğince yardım ettim yine de düşünceli yorumun için teşekkür ederim.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Murat Cemal
Uyarın için teşekkür ederim kardeşim beni önemsediğin için ayrıca minnettarım. bu yıl değil zaten takribi 2 seneye evlilik düşünüyoruz ve o zamanlar da yaşım 22 yaşında olacağım o da 20 yaşında olacak bu yüzden ortalama bir zaman olarak düşünüyorum. Ek olarak erken mi düşüncesi acısından aslında hiç erken değil zaten 3 yıl oldu neredeyse tanışalı ve işler ilerlesin istiyorum artık yaşım gereği çok fazla konuda zulüm gördüm ve ortbas edildim aile hevesim olmadı hep mahrum bırakıldım en azından kendi ailem olsun istediğim için bunu yapıyorum. tabii ki de onu seviyorum ve onunle bir yuva kurmak istiyorum bundan dolayı bana kalırsa doğru bir zamanda evlenmiş olucağız.

Evet biraz düşük bir ödeme yöntemi ve araç masrafları gerçekten ucuk derecede. Katılımevim yada fuzulev gibi yerleri de düşüünyoruz fakat sağlıklı bir yöntem midir kesin kanaat veeremiyoruz.

Bu tarz para konusunu ben ve ailesi aşalı çok oldu yeri geldi en dibi gördüğüm vakitte destek çıktılar bana ve ev aldık. Yeri geldi ben babasının çalışamadığı dönemde elimden geldiğince yardım ettim yine de düşünceli yorumun için teşekkür ederim.
togg alırsan 800k faizsiz kredi ile alma imkanı var

MeRTFenS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mert Fener
ben bunu başarı olarak görüyorum sabit bir işi var,hayatının aşkını bulmuş,ayrı evi var bence bunlar varken asla erken değil.
bu işler öyle olmuyor sana Davulun Sesi Uzaktan Hoş Gelir ama hiç göründüğü gibi çıkmaz sadece tavsiye veriyorum ilah böyle bi durumla karşılıcak sorun çıkıcak diye bir şey yok

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Murat Cemal
Nasıl yani böyle bir şey mi var? İlk defa duydum.
reis açık konuşayım, mevzunun başında diğer arkadaşlara hak vermiştim ama sana ev almış adamı sen bıraksan o seni bırakmaz 🤣🤣🤣
10-20 gün önce duymuştum tekrar bakmak lazım
https://www.hurriyet.com.tr/gundem/...çerli,hızlı teslimat şekliyle satışa sunuldu.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
bu işler öyle olmuyor sana Davulun Sesi Uzaktan Hoş Gelir ama hiç göründüğü gibi çıkmaz
Kesinlikle öyle o davul kaç kez kafamın içinde geceleri çalıp uykuyu haram etti bana allah bilir hep en zoru yaşayarak bir şeyler öğrendim ve kafamın içindeki o sesleri susturan beni sinir ve stresten uzak tutmayı başaran birisi ile evlenmek istemek ve bunun için kendimi hazır hissetmek gibi bir duygu yok.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Murat Cemal

TOGG'dan Nisan ayı için sıfır faizli kredi kampanyası! 800 bin TL finansman ve kurasız teslim seçeneği​

bunu bir arat link atamadım

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
reis açık konuşayım, mevzunun başında diğer arkadaşlara hak vermiştim ama sana ev almış adamı sen bıraksan o seni bırakmaz 🤣🤣🤣
10-20 gün önce duymuştum tekrar bakmak lazım
Diyorum ya biz para maddiyat konusunu çoktan aştık ailesi bana güvenemsi kızını emanet etmez bu kadar düşünceli davranmazlar.
Bir telefonuna bakar yardım istesin iki elim çukurda olsun yine giderim çünkü onlar da aynı şeyi benim için yaptılar.

Çok iyi hatırlıyorum ölesiye hasta olduğum dönemde bile beni bir saniye salmayıp kızlarını başıma dikmişlerdi benimle ilgilensin iyileşene kadar diye. Yeri geldi onlar başımda durdu evlatları gibi gördüler beni.

TOGG'dan Nisan ayı için sıfır faizli kredi kampanyası! 800 bin TL finansman ve kurasız teslim seçeneği​

bunu bir arat link atamadım
1713254362824.png

Aylık ödemeleri bizi aşar bro max 20 25 k bizim aylık ödememiz

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
Diyorum ya biz para maddiyat konusunu çoktan aştık ailesi bana güvenemsi kızını emanet etmez bu kadar düşünceli davranmazlar.
Bir telefonuna bakar yardım istesin iki elim çukurda olsun yine giderim çünkü onlar da aynı şeyi benim için yaptılar.

Çok iyi hatırlıyorum ölesiye hasta olduğum dönemde bile beni bir saniye salmayıp kızlarını başıma dikmişlerdi benimle ilgilensin iyileşene kadar diye. Yeri geldi onlar başımda durdu evlatları gibi gördüler beni.

Alıntıyı görüntüle
çok şanslısın abi biliyo musun.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Murat Cemal

Alıntıyı görüntüle
aylık 15 ödeyeceğin kredinin faizi ya çok yüksek olucak 1 arabada bankaya alacaksın, ya da buna kurban olacaksın...

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
22 yaşında evlenmek başarı değil saçmalıktır.
dostum kime göre neye göre o yaşta yuva kurmak için bir şeyin yoksa tabi öyledir ama bu adam bu halde vahiy gelmesini mi beklesin evlenmek için?

Top Bottom