Neler Yeni

Sizce Bu Fotoğrafı Hangi Kamera İle Çektim

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aynen. Hafif nostaljik bir hava da katıyor. Sanki 2021'de çekmemişsin de 2000'lerin başından bir fotoğraf gibi :)
Değil mi çok güzel bir hava katıyor. Kamera güzel ama filmlere erişmek sıkıntı işte 70 TL en az bir film.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Evil Belief kahin arkadaşlar artık sistem özelliklerini yazmayın arkadaşı etiketleyin o bulur (!)
Çok güzel bu arada
Valla helal olsun adam sadece tek mesajımla buldu bir de hatırlamış mesajı 😂 Adam kahin beyler. Bundan sonra sistem özellikleri yazılmayan konulara @Evil Belief etiketliyoruz.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Değil mi çok güzel bir hava katıyor. Kamera güzel ama filmlere erişmek sıkıntı işte 70 TL en az bir film.
Ooo pahalıymış. Bizde de vardı bir aralar ama şimdi nerededir kim bilir.
Bir de bu fotoğraf makineleriyle dikkatli fotoğraf çekerdik, öyle şimdiki akıllı telefonlar gibi 30 tane art arda foto çekme lüksümüz yoktu :D Bir kere çekerdik, kadraja parmağın girmişse veya ışık ters vurmuşsa geçmiş olsun, yandı bir film :D

Sonra Canon Ixus'a geçtim, şu an bile fotoğraf konusunda en iyi akıllı telefonlara taş çıkartır (eğer manuel ayarlara biraz hakim birisi kullanıyorsa). Video konusunda kötü maalesef.

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sadece fotoğrafa baktım ve 90'lar havası veriyodu kamera, gerçekten de 90'lar mış :D

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,618
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
1623349504545.png

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ooo pahalıymış. Bizde de vardı bir aralar ama şimdi nerededir kim bilir.
Bir de bu fotoğraf makineleriyle dikkatli fotoğraf çekerdik, öyle şimdiki akıllı telefonlar gibi 30 tane art arda foto çekme lüksümüz yoktu :D Bir kere çekerdik, kadraja parmağın girmişse veya ışık ters vurmuşsa geçmiş olsun, yandı bir film :D

Sonra Canon Ixus'a geçtim, şu an bile fotoğraf konusunda en iyi akıllı telefonlara taş çıkartır (eğer manuel ayarlara biraz hakim birisi kullanıyorsa). Video konusunda kötü maalesef.
Tabi canım bir film 37 poz içeriyor çok dikkatli çekiyoruz boşa gitmesin diye 😁. Zaten benim gözümde hiçbir telefon kamerası gerçek bir fotoğraf makinesi kalitesine yaklaşamaz. Benim antika analog bile çoğu telefon kamerasından daha iyi.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,255
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Tabi canım bir film 37 poz içeriyor çok dikkatli çekiyoruz boşa gitmesin diye 😁. Zaten benim gözümde hiçbir telefon kamerası gerçek bir fotoğraf makinesi kalitesine yaklaşamaz. Benim antika analog bile çoğu telefon kamerasından daha iyi.
Abi android zaten eziyet. Mesela instagramda 2 story geçiyorum art arda. Gözüm bulanıklaşıyor. Harbi andorid kamera olayı gerçek ya

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Abi android zaten eziyet. Mesela instagramda 2 story geçiyorum art arda. Gözüm bulanıklaşıyor. Harbi andorid kamera olayı gerçek ya
Bence telefonda kamera olayını en iyi iPhone yapıyor. Ben Apple'cı değilim ama kamera konusunda en güzeli iPhone.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bütün sırrı bozacağım galiba ama geçen bir konu açmıştın "analog kamera" ile alakalı. Onunla mı? :)

Edit: Pardon konu açmamışsın, o konuya bende de var yazmışsın
Oha şerlok

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,255
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Bence telefonda kamera olayını en iyi iPhone yapıyor. Ben Apple'cı değilim ama kamera konusunda en güzeli iPhone.
Abi ben android kullanıyorum ama Applecı olucam artık. O kadar sinir bozucu android ya

Top Bottom