Neler Yeni

Sizce bu kötü foruma iyi rage atmışmıyımdır?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Ekler

• Ekran görüntüsü_20221205_231755.png
    Ekran görüntüsü_20221205_231755.png
    146 KB · Hit: 37
  • Ekran görüntüsü_20221205_231850.png
    Ekran görüntüsü_20221205_231850.png
    97.7 KB · Hit: 37
Son düzenleme:

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
Hangi forum olduğunu temadan anlarsınız. Kötü bi forum, neymiş efendim imla kuralı :)))) İ'yi küçük yazınca 30 dk mute yiyen Namık Kemal sifad :) Kendimi kahraman hissediyorum ban umrumda değil.
o zaman neymiş ya kurallara uyacaksın yada hiç girmeyeceksin. Orada bir konu açtığın zaman altı hiçbir zaman boş kalmaz her bilgiye sahip insanlar var. Burada azıcık donanım bilgisi isteyen bir konu açarsan yüksek ihtimalle hiç bir cevap alamayacaksın :D.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,069
İsim
Oozdmrsm
kelime hatalarını ve noktalama işaretlerini düzelt butonuna basmak zor geliyor herhalde

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,069
İsim
Oozdmrsm
Allah Allah zorunlumu arkadaş iyi yazmam? Silah zoru mu?
O zaman kullanma kardeşim kötülemeye gerek yok. Adamlar kural koymuş buna uymak zorundasın. Uymak istemiyorsan uyarıda yersin banda.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hangi forum olduğunu temadan anlarsınız. Kötü bi forum, neymiş efendim imla kuralı :)))) İ'yi küçük yazınca 30 dk mute yiyen Namık Kemal sifad :) Kendimi kahraman hissediyorum ban umrumda değil.
Valla bana yazım kurallarını öğreten forumdur kendisi o yüzden laf edemem. Gerçi bu forum yüzünden biraz köreldi kötü yazıyorum ama olsun 😀

Bu cezalar normal bu arada, daha fenaları var. “Yazım hatası bulunan mesajı alıntılama” diye bir ceza var mesela mükemmel. Şuan o forumda olsak senin mesajını alıntıladığım için bana da ban veriyorlar öyle düşün 😂

Ciddi ciddi milletin yazım hatalarını düzeltip öyle alıntı yapıyordum.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
O forumun kendi kuralları var, ebeveynlerine şikayet eder gibi konu açman absürt olmuş. Sen istediğin kadar burada konu aç o forum o kuralları uygulamaya devam edecek, bana göre bu tarz konu açan kişiler ya mesaj,reaksiyon kasmak için ya da o foruma art niyetle kötülemek için konu açıyor, o forum imla kurallarını yeni uygulamaya başlamadı. İmla kuralı hatası yaptığın için kendine öz eleştiri yapıp imla kurallarına daha iyi öğrenmeliyim,dikkat etmeliyim gibi söylemlerde bulunman lazımken kendine kahraman gibi hissediyorum demenle ağlanacak halinle guru duyuyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

O forumun kendi kuralları var, ebeveynlerine şikayet eder gibi konu açman absürt olmuş. Sen istediğin kadar burada konu aç o forum o kuralları uygulamaya devam edecek, bana göre bu tarz konu açan kişiler ya mesaj,reaksiyon kasmak için ya da o foruma art niyetle kötülemek için konu açıyor, o forum imla kurallarını yeni uygulamaya başlamadı. İmla kuralı hatası yaptığın için kendine öz eleştiri yapıp imla kurallarına daha iyi öğrenmeliyim,dikkat etmeliyim gibi söylemlerde bulunman lazımken kendine kahraman gibi hissediyorum demenle ağlanacak halinle guru duyuyorsun
Şunu da eklemek isterim ki o forum sayesinde bir sürü sorun çözdüm hatta o foruma üye bile değilim sorunumu eskiden benim gibi sorun yaşayan kişilerin açtığı konularla çözdüm. Bir de bu forumda şunu fark ettim bazı kişiler üye oldukları gün direkt bu tarz konu açıp yine bu imla konusundan bahsediyor bunun arkasında bir şey var da neyse

Top Bottom