Neler Yeni

Yardım Sizce bu şartlarda fiyat iyi mi?

Can...

80+ Platinum

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,058
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bir akıl ver hocam bana birde fotolara baktıysan az bi macun kalıntısı var o yol açar mı bu muhabbete sanmıyorum ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

çakallığına gitsem yaparım yalandan bir test işlemciye reset atana kadar satarım da bana yakışmaz
Alacak kişi bence test edip alsın

Can...

80+ Platinum

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,058
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
sistemi sök tak yapasım yok hocam alacak gelsin kasasıyla denesin :D

O İMKAN kısıtlı değil ki zaten güvende isteyen çok varda uğraşamam alıcıyı koruyan sistemle
Sen bilirsin ama ben bozuk olduğunu düşündüğüm bir şeyi satmazdim

sistemi sök tak yapasım yok hocam alacak gelsin kasasıyla denesin :D

O İMKAN kısıtlı değil ki zaten güvende isteyen çok varda uğraşamam alıcıyı koruyan sistemle
Ama gelip denicem kasa ile derse gelsin baksın tabi

Can...

80+ Platinum
Sen bilirsin ama ben bozuk olduğunu düşündüğüm bir şeyi satmazdim

Ama gelip denicem kasa ile derse gelsin baksın tabi
bana göre bozuk onlara göre değil hocam :D bozuk olan şey garantiden sağlam geçebiliyorsa hem de 2 kez üstelik tüketici hakem heyetini de geçiyorsa paramı niye çöp edeyim demek ki bende sorun var alanda da sorun olursa istediği yere dava açsın benimde işime gelir firmayı da o bilir kişi denen bilgisiz elamanı da dava ederim tazminati mi alırım adama sıfır değişim ürününü iade ederim

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,058
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bana göre bozuk onlara göre değil hocam :D bozuk olan şey garantiden sağlam geçebiliyorsa hem de 2 kez üstelik tüketici hakem heyetini de geçiyorsa paramı niye çöp edeyim demek ki bende sorun var alanda da sorun olursa istediği yere dava açsın benimde işime gelir firmayı da o bilir kişi denen bilgisiz elamanı da dava ederim tazminati mi alırım adama sıfır değişim ürününü iade ederim
Neyin tazminatı yav abartmayın mahkemeler böyle şeylerle dolu kimse yüzüne bakmıyor

Top Bottom