Neler Yeni

Yardım Sizce bu şartlarda fiyat iyi mi?

Can...

80+ Platinum

ürün benim arkadaşlar vaktiniz varsa açıklamayı okuyunuz tekrar tekrar yazmayayım üründen çok çektim hatta nefret seviyesinde bilgisayardan soğutup bilgisayarımı sattım alan bu şekilde alsın diye ilan açtım çalışmazsa beni istediği gibi dava etsinler diye düşünüyorum bende madem bozuksa siz neden sağlam raporu verdiniz diyerekten tüketici hakem heyetine dava açacağım ha şuda var ben yeni sistemi alınca meraktan çalışıyormu diye denedim 1 2 el valorant oynamıştım fotosu var açıldığının ztn
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü @Mehmet Yılmaz @Yavuz Sultan Selim @MuratTheFounderOfGariban @Yusufx

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Alan kişi belki sorunu yaşamaz ben çok gördüm kendim test ederek özelikle adamın bilgisayarında çalışmayan işlemci başka anakarta takıyorum sorunsuz çalışıyor

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alan kişi belki sorunu yaşamaz ben çok gördüm kendim test ederek özelikle adamın bilgisayarında çalışmayan işlemci başka anakarta takıyorum sorunsuz çalışıyor
knk bu işlemci bende 2 farklı anakartta denendi b450m s2h b350f rog sonra bilgisayarcıda asus a320 denendı onlarda çalışmadı

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Fiyatıda güzel forumdada koy forumdan bile alan çıkabilir

Can...

80+ Platinum
ama ne hikmetse garantide hakem heyetinde çalıştı

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
knk bu işlemci bende 2 farklı anakartta denendi b450m s2h b350f rog sonra bilgisayarcıda asus a320 denendı onlarda çalışmadı
Kırık pini falan yok demi nasıl çalışmıyor o işlemci ben anlamadım

Bios update yaptın demi

Can...

80+ Platinum
yok knk hikayesi şu bak ben bunu aldım 2 3 hafta mı ne sorunsuz gitti belkı 1 hatırlamıyorum şuan sabahladık valorant aktık arkadaşalrla sabah erken uyanınca bir gireyim oyuna dedim açtım pc reset atıyor başlamıyordu olaylar orada başladı bende tek kanal ram vardı denedim hdd vardı denedim gpu vardı denedim en son anakartı denedim yok daha fazla yemeyince bilgisayarcıya gitti vs süreç böyle ardından pc ye ryzen 3 1200 aldım idarelik çalışmaya başladı pc ne olduysa

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
yok knk hikayesi şu bak ben bunu aldım 2 3 hafta mı ne sorunsuz gitti belkı 1 hatırlamıyorum şuan sabahladık valorant aktık arkadaşalrla sabah erken uyanınca bir gireyim oyuna dedim açtım pc reset atıyor başlamıyordu olaylar orada başladı bende tek kanal ram vardı denedim hdd vardı denedim gpu vardı denedim en son anakartı denedim yok daha fazla yemeyince bilgisayarcıya gitti vs süreç böyle ardından pc ye ryzen 3 1200 aldım idarelik çalışmaya başladı pc ne olduysa
Bios update yaptın demi

Can...

80+ Platinum

Bios update yaptın demi
her şey günceldi hocam 5500 alırken çalışmaz diye f63 a sürümü yapmıştım biosu o sırada son sürümdü sonra f64 çıkmış ona test etmiş bu hakem heyeti

Bios update yaptın demi
yees

Bios update yaptın demi
tekrarda denemek istemiyorum sistemim düzene girmişken

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu şekilde kim alır ki bunu knka

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
her şey günceldi hocam 5500 alırken çalışmaz diye f63 a sürümü yapmıştım biosu o sırada son sürümdü sonra f64 çıkmış ona test etmiş bu hakem heyeti

yees

tekrarda denemek istemiyorum sistemim düzene girmişken
Bence o işlemciyi son sürümde bir daha test et açıklamayı okuyan almaz çalışmayan şey mi alcam diyip

Can...

80+ Platinum

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom