Neler Yeni

Sizce de Saçma Değil Mi?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Merhaba, şu an bir alışveriş merkezinde sinema katında salonların birinde filmin başlamasını bekliyorum. Seans zamanı 18.25 olarak gösterilirken önceki seansın filmi 18.22’de bitti. Saçmalık değil mi? Görevli arkadaşlar temizlemedi daha salonu, bekliyoruz. Ayrıca salonların kapısı da açık, otururken filmi izleme şansı buluyorsunuz.

Hayatımda belki 35-40 belki 50 kez bu alışveriş merkezinde bir film izlemiş biriyim. 2. defa bunu yaşıyorum.

Saçma değil mi?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz
Merhaba, şu an bir alışveriş merkezinde sinema katında salonların birinde filmin başlamasını bekliyorum. Seans zamanı 18.25 olarak gösterilirken önceki seansın filmi 18.22’de bitti. Saçmalık değil mi? Görevli arkadaşlar temizlemedi daha salonu, bekliyoruz. Ayrıca salonların kapısı da açık, otururken filmi izleme şansı buluyorsunuz.

Hayatımda belki 35-40 belki 50 kez bu alışveriş merkezinde bir film izlemiş biriyim. 2. defa bunu yaşıyorum.

Saçma değil mi?
saçma peki bunun nedeni ne ? denetlenmemesi tabii ki bilet almadan beleşe azıcık çabayla bile girebiliyorsun sinemaya.
hep merak etmişimdir sinema görevlileri ne yapıyor acaba iş saatinde :)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
saçma peki bunun nedeni ne ? denetlenmemesi tabii ki bilet almadan beleşe azıcık çabayla bile girebiliyorsun sinemaya.
hep merak etmişimdir sinema görevlileri ne yapıyor acaba iş saatinde :)
Kesinlikle bir denetim yok. Salon kapıları bile açık konuda yazdığım gibi, isterseniz girip izleyebiliyorsunuz

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,972
İsim
Taha Efe
Kesinlikle bir denetim yok. Salon kapıları bile açık konuda yazdığım gibi, isterseniz girip izleyebiliyorsunuz
Evet nedenini bilmiyorum ama biraz salıntı var bu konuda. İlginç.

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

The Semih

80+ Silver
Şikayet etmediğiniz sürece bunlar devam edecek, Bizim milletin en büyük problemi bu misafirlikte kaymakam gibi konusuyor ama icraate gelince kimsenin yüzüne söylemiyor hep arkadan konuşmayla bitiyor, madem bu kadar takıyorsunuz benim gibi ozaman gidip şikayet edin.

Denetimsizliğin en büyük nedeni halkın sessiz kalmasıdır, ama öyle kuru şikayet etmicen takıntılı psikopat gibi uğraşıcaksın ozaman bak nasıl düzeltiyorlar o salonu.

Top Bottom