Neler Yeni

Yardım Sizce Direksiyon Seti Almalı Mıyım ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Selam Dostlar İlk Olarak İlk Başta Kararsız Kaldım Mesela Silah Kullanmayı Denemeyi Çok İsteyen Biriyim (Poligon Gibi) Ama Bunu Mersin'de Bulmak Veya Yapmak Zor Olduğu İçin Kendimi Gerçekçi Oyunlarla Tatmin Ediyorum Örneğin Ready Or Not Gibi Gibi Oyunlarla Şimdi'de Eskiden Beri Direksiyon Seti Almak İstiyordum 2018'de Arkadaşımda Şuan 650 TL Felan İkinci Eli Satılan Kontorland Ft-096 Gibi Dandik Ama Güzel Bir Direksiyon Seti Vardı 7 Veya 8. Sınıftım O Oynardı Bende Mecbur İzlerdim Çok Eğlenceliydi Bende Bu Aralar Hep Gerçek Hayattaki Arabaları Sürmek İstiyorum Ama Yaşım Küçük Olduğundan Tabi Ehliyet Alamıyorum Ehliyeti Geçtim Kendime Araba Alacak Parayı Bile Bulmam İmkansız Bende Dedim Neden Direksiyon Seti Almıyorum Dedim Cs:Go'da Bıçağım Vardı Bende Onu Satam Alam Dedim Gittim 2200 TL'ye Sattım İkinci El Logitech DFGT Buldum Fiyatı 3500 TL'idi 3300'e Düştü Adam Sahibinden'de Nedense Direksiyon Katagorisinde Param Güvende İle Alışveriş Yok O Yüzden Mersinde Bu Fiyata İyi Tek Bu Var Birazdaha Altına 2700'e Rampage V900-S Var O Da Bu Kadar Kaliteli Değil Şimdi Diyorum Bunu Aldıktan Sonra Cidden Beni Tatmin Eder Mi Direksiyon Seti Olmadan Ets 2 Online 126 Saat'im Var Şimdi Direksiyon Seti Alıp Hem Kendimi Dahada Tatmin Edebilir Miyim Sizce Aldığıma Değer Mi ?
@M-Q^GÖKTÜRK

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Maethril_

80+ Bronze
Hocam bir yerlerden kıs en azından dfgt al v900s değmez.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

Maethril_

80+ Bronze
Hocam Zaten Okuduysanız DFGT Alacam Sadece Genel Olarak Tatmin Eder Mi Lütfen Tekrar Okuyunuz
Evet biraz paragraf çözmem gerektiğini fark ettim. Bence değer klavye/mouse ile oynamaktansa dfgt daha çok zevk verir. Veya gamepad de düşünebilirsiniz onlar ilede zevkli oluyor direksiyon kadar olmasada.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Evet biraz paragraf çözmem gerektiğini fark ettim. Bence değer klavye/mouse ile oynamaktansa dfgt daha çok zevk verir. Veya gamepad de düşünebilirsiniz onlar ilede zevkli oluyor direksiyon kadar olmasada.
Gamepad Var Ama Bence Baya Saçma Olur Bence :D

Önerin İçin Teşekkür Ederim Galiba Alacam

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
rampage alacağıma oynamam daha iyi, kaç kere rampage marka ürün aldıysam bin pişman oldum tövbeliyim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tek motorlu ve sesli ama ffb olması tatmin edecektir. Alırsan deneyimlerini paylaşırsın. Her fonksiyonunu dene ve öyle almanı öneririm.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
rampage alacağıma oynamam daha iyi, kaç kere rampage marka ürün aldıysam bin pişman oldum tövbeliyim
Hocam Zaten Rampage Alacam Demiyorum Ki Siz Nasıl Okuyorsunuz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek motorlu ve sesli ama ffb olması tatmin edecektir. Alırsan deneyimlerini paylaşırsın. Her fonksiyonunu dene ve öyle almanı öneririm.
Tamamdır Teşekkür Ederim

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,738
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Başlangıç için DFGT güzel bir seçim olur ancak çok mükemmel bir hissiyat bekleme, sonuçta giriş seviyesi bir cihaz. Tek eksisi direksiyonun arkasında vites yükseltip düşürmek için kulakçık olmaması. Tuş var ancak kulakçık şeklinde olmadığı için basışı pek rahat değil. Ayrıca bu tuşlarda da basmama veya çift basma sorunu olabiliyor. Bunları setten uzak durman için değil satın alırken kontrol etmen için söylüyorum.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
Thrustmaster ilanlarına da bak ara ara modelleri hatırlamıyorum ama ucuza düşen modeller oluyor DFGT ile karşılaştırabilirsin

Top Bottom