Neler Yeni

Yardım Sizce Direksiyon Seti Almalı Mıyım ?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
ben olsam rampage almam dfgt kullanıyorum5 yıldır , en düşük de dfgt alınmalı bence
dediğin gibi rampage tercih etme bence yanlış tercih olur

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Başlangıç için DFGT güzel bir seçim olur ancak çok mükemmel bir hissiyat bekleme, sonuçta giriş seviyesi bir cihaz. Tek eksisi direksiyonun arkasında vites yükseltip düşürmek için kulakçık olmaması. Tuş var ancak kulakçık şeklinde olmadığı için basışı pek rahat değil. Ayrıca bu tuşlarda da basmama veya çift basma sorunu olabiliyor. Bunları setten uzak durman için değil satın alırken kontrol etmen için söylüyorum.
Selamlar Hocam Zaten Vitesi Var Arka Kulakçıklar Sinyal Olarak Kullanıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben olsam rampage almam dfgt kullanıyorum5 yıldır , en düşük de dfgt alınmalı bence
dediğin gibi rampage tercih etme bence yanlış tercih olur
Almicam Zaten DFGT Alacam :D Büyük İhtimal Sağol yardımcı Oldun Ya Bize Sonunda :D

bırakın para harcamayı, kendiniz için faydalı yatırımlar yapın paranız yurt içinde kalsın.
2000 TL'ye Neye Yatırım Yapacam Zaten Bne Bıç'a Yaptım Yatırım 3800'iken 3300 Aldım Şimdi Bıçın Fiyatı 3200 Ben Sattım 2200 Yani

Thrustmaster ilanlarına da bak ara ara modelleri hatırlamıyorum ama ucuza düşen modeller oluyor DFGT ile karşılaştırabilirsin
Al Bak Listeleme Yaptım Yaşadığım Şehre Göre Var Mı 3500'e Kadar Adam Gibi bir şey

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,739
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Selamlar Hocam Zaten Vitesi Var Arka Kulakçıklar Sinyal Olarak Kullanıcam
O vites genelde drift atarken el freni olarak kullanılıyor. Ancak hangi şekilde yapmak istediğin tabi ki sana kalmış.

batbugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
buğra bozlak
Bence rampage almayın ben aldım ben aldım pişman oldum hiçbir hissiyat yok satıp dfgt aldım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Bence rampage almayın ben aldım ben aldım pişman oldum hiçbir hissiyat yok satıp dfgt aldım
Kanka Zaten Rampage Almicam Siz Nerenizden Anlıyorsunuz Okuyorusnuz Hocam 5.Kişi Oldun Yeter Da Sadece 2700'e Rampage Var Dedim Alacam Vb Demedim Ki Zaten DFGT Alacam Rampage Olduğunu Belirttim

İkinci el ürün alırken para nasıl yurt dışına çıkacak ki? :peepo2:
:D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
Çoğu Kişi Bu Fiyata Alabileceğim En İyisi Olduğu Söyledi Ve Gerçekten'de Öyle Daha İyi Bir Önerin Var Ki Etmez Diyorsun Bekliyorum Önerilerini
kanka cok hevesli gorunuyon hic zannetmiyom sikilmadan oynayacagini

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Dostum dfgt arkadaşımda vardı test etme imkanım oldu başlangıç için mükemmeldir fakat çok sesli çalışır titreşimi de çok güçlü. Seni üzmez ve tatmin eder. Sevdiğini söylüyorsun bu direksiyon setini alır isen pc başından kalkmama garantisi veriyorum :D ben şu an thrustmaster t248 kullanıyorum inşallah isteyen herkese nasip olur.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Dostum dfgt arkadaşımda vardı test etme imkanım oldu başlangıç için mükemmeldir fakat çok sesli çalışır titreşimi de çok güçlü. Seni üzmez ve tatmin eder. Sevdiğini söylüyorsun bu direksiyon setini alır isen pc başından kalkmama garantisi veriyorum :D ben şu an thrustmaster t248 kullanıyorum inşallah isteyen herkese nasip olur.
Çok Teşekkür Ederim Cumartesi Trenle Gidip Alacam Bakalım

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
Selam Dostlar İlk Olarak İlk Başta Kararsız Kaldım Mesela Silah Kullanmayı Denemeyi Çok İsteyen Biriyim (Poligon Gibi) Ama Bunu Mersin'de Bulmak Veya Yapmak Zor Olduğu İçin Kendimi Gerçekçi Oyunlarla Tatmin Ediyorum Örneğin Ready Or Not Gibi Gibi Oyunlarla Şimdi'de Eskiden Beri Direksiyon Seti Almak İstiyordum 2018'de Arkadaşımda Şuan 650 TL Felan İkinci Eli Satılan Kontorland Ft-096 Gibi Dandik Ama Güzel Bir Direksiyon Seti Vardı 7 Veya 8. Sınıftım O Oynardı Bende Mecbur İzlerdim Çok Eğlenceliydi Bende Bu Aralar Hep Gerçek Hayattaki Arabaları Sürmek İstiyorum Ama Yaşım Küçük Olduğundan Tabi Ehliyet Alamıyorum Ehliyeti Geçtim Kendime Araba Alacak Parayı Bile Bulmam İmkansız Bende Dedim Neden Direksiyon Seti Almıyorum Dedim Cs:Go'da Bıçağım Vardı Bende Onu Satam Alam Dedim Gittim 2200 TL'ye Sattım İkinci El Logitech DFGT Buldum Fiyatı 3500 TL'idi 3300'e Düştü Adam Sahibinden'de Nedense Direksiyon Katagorisinde Param Güvende İle Alışveriş Yok O Yüzden Mersinde Bu Fiyata İyi Tek Bu Var Birazdaha Altına 2700'e Rampage V900-S Var O Da Bu Kadar Kaliteli Değil Şimdi Diyorum Bunu Aldıktan Sonra Cidden Beni Tatmin Eder Mi Direksiyon Seti Olmadan Ets 2 Online 126 Saat'im Var Şimdi Direksiyon Seti Alıp Hem Kendimi Dahada Tatmin Edebilir Miyim Sizce Aldığıma Değer Mi ?
@M-Q^GÖKTÜRK
Steamdaki parayı nasıl satacaksınız 3. parti sitler harici ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar