Neler Yeni

Sizce Hangi AMD sistemini toplamaliyim?

enverzet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enver
Arkadaşlar merhaba 20-25K gibi bir bütçem var,kasa için ayırdığım. Geçenlerde 2 gün öncesine kadar full intel toplamayı düşünüyordum ama baktım ki çok çok pahalı ve bu fiyata denk rx ve amd sistem toplamak daha iyi ve ucuza geliyor. Sizlerden ricam çok anlamadığım için Güzel bir amd kasa toplar misiniz?
Veya neleri tercih etmeliyim?
Sıvı soğutma amd için önemli diyorlar sıvı soğutmalı olursa iyi olur,sizce ikinci elmi almalıyım yoksa ekran kartı ve işlemci ikilisini ne seçmeliyim?

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Arkadaşlar merhaba 20-25K gibi bir bütçem var,kasa için ayırdığım. Geçenlerde 2 gün öncesine kadar full intel toplamayı düşünüyordum ama baktım ki çok çok pahalı ve bu fiyata denk rx ve amd sistem toplamak daha iyi ve ucuza geliyor. Sizlerden ricam çok anlamadığım için Güzel bir amd kasa toplar misiniz?
Veya neleri tercih etmeliyim?
Sıvı soğutma amd için önemli diyorlar sıvı soğutmalı olursa iyi olur,sizce ikinci elmi almalıyım yoksa ekran kartı ve işlemci ikilisini ne seçmeliyim?
25k gibi butcelerde en mantıklısı fp sistemleri beklemek 7700xt sistemler bile çıkabilir suan 25k ya bisey almanızı tavsiye etmem

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord