Neler Yeni

Sizce hangi monitörü almalıyım?

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
Bütçe
5000
Yaklaşık 3 gün önce siparişini verdiğim lenovo marka monitör bugün elime ulaştı. Kutuyu açtığımda içindeki dp kablosunun ve aksesuarlarım olduğu poşetlerin daha önceden yırtılarak açıldığını gördüm. Hepsi burada ile görüşerek değişim talebinde bulunacaktım fakat satıcının elinde aynı modelde monitör kalmadığını söylediler. Bende bu durumda para iadesi alacağım sizce aynı monitörü mü alayım yoksa sizin önerebileceğiniz aynı fiyatta başka monitörler var mı?
Siparişini verdiğim monitörün linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...or-66cfgac1tk-p-HBCV00002QYDVL?magaza=Secedit
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık 3 gün önce siparişini verdiğim lenovo marka monitör bugün elime ulaştı. Kutuyu açtığımda içindeki dp kablosunun ve aksesuarlarım olduğu poşetlerin daha önceden yırtılarak açıldığını gördüm. Hepsi burada ile görüşerek değişim talebinde bulunacaktım fakat satıcının elinde aynı modelde monitör kalmadığını söylediler. Bende bu durumda para iadesi alacağım sizce aynı monitörü mü alayım yoksa sizin önerebileceğiniz aynı fiyatta başka monitörler var mı?
Siparişini verdiğim monitörün linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...or-66cfgac1tk-p-HBCV00002QYDVL?magaza=Secedit
Eklemeyi unutmuşum kutudan adaptör de çıkmadı.

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
buğra taşdemir

Eklemeyi unutmuşum kutudan adaptör de çıkmadı.
Kk bence başka monitör bak

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
buğra taşdemir
Para iadesi gelirse ekledim listeye hocam teşekkürler.
Buda güzel monitör ben kullanıyorum

yarın kargoya vericem ne kadar sürer tam bilemiyorum umarım bir an önce gelir.
2 gün kargo 1 2 gün incleme 2 3 gün para iadesi

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
buğra taşdemir

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
buğra taşdemir

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
Bununla 170 Hz alabilir miyim diye kontrol et

Bide onunla uğraşırsınız
satıcıya sor kısmından sordum bana karşılar gibi geliyor.

Top Bottom