Neler Yeni

sizce hangi yükseltmeleri yapabilirim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
Dostum işlemcin okadar da kötü değil , yatırım yapılabilir.İyi bir soğutucu ,rx 570 ekran kartı ve 120 ya da 240 gb lık bir ssd ile sistemini güncelleyebilirsin .

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
taha calıskan
Ekran kartını Rx 570 alabilrisin. Bende r7 240 sahibiyim performansı düşük geliyor. Sende bendensin.
Umarım yardımcı olmuşumdur. :)
ya benim bilgisayarımın çok ayrı hikayesi var babama yalvarıyordum pc aldiye almadı arkadaslarımın hepsinde vardıı kafaya koydum her gün 2 lira 3 lira bi kavanoz babamın koydum önüne tabi ozaman lar küçüğüm anlamıyorum bir tanıdıga gittik oda bizi kazıkladı falan

inanc_cbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
İnanç Çoban
ram/ekran kartı/ssd/monitör şeklinde ekleme yapabilirsin

huzeym

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Huzeyme Oyanık
Dostum ne kadar bütçe ayırabilirsin ve güç kaynağının marka ve modelini yazarsan ekran kartı tavsiyesi yapalım.

PcModum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kemal Memal
sata ssd + 1 tane Itx Rx570 bul ikinci el . sıfırı biraz zor bulursun (power dğiştirme diye Itx dedim). başka bişi yapma artık .Biraz daha kullan sat. :I

EnWind

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes AÇIKEL
anakart Asus H61M-K
Ekran Kartı Sapphire Amd R7 240 2 gb
RAM kinsgton 4+4 8 gb ram
İşlemci intel i5 3340 stk sogutucu
WD1TB hardisk
ssd yok
TX omega kasa
philips 60hz 10ms (eski monitor tam bilgi yok )
4 senelik masa üstü bilgisayar
iyi akşamlar
İşlemcin bayağı eski önce onu yükselt sonra da ekran kartı yukseltebilirsin. Ramin zaten dual channel 8gb , sistemine komple baktığımız zaman şuan ram yükseltmen gerektiğini düşünmüyorum , aynı şekilde ssd almana da gerek yok şimdilik.

Top Bottom