Neler Yeni

Sizce hangisini almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Maden
Metro exodus mu, yoksa farcry 5 mi. İkisininde hiç bir serisini oynamadım.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Akın Serhan Toğrul
Metro exodus mu, yoksa farcry 5 mi. İkisininde hiç bir serisini oynamadım.
Metro 2033 ile Last Light'ı oynadığın halde bu soruyu soruyorsan valla helal olsun kendi naçizane fikrimce tabii ki metro

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Maden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Metro 2033 ile Last Light'ı oynadığın halde bu soruyu soruyorsan valla helal olsun kendi naçizane fikrimce tabii ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Metro 2033 ile Last Light'ı oynadığın halde bu soruyu soruyorsan valla helal olsun kendi naçizane fikrimce tabii ki metro
Merhaba, Öncelikle Dediğin oyunları oynamadım. Bilgisyarıda alalı çok olmadı bilmediğim için sordum teşekkürler iyi geceler

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Akın Serhan Toğrul
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, Öncelikle Dediğin oyunları oynamadım. Bilgisyarıda alalı çok olmadı bilmediğim için sordum teşekkürler iyi geceler
Metro Exodus serinin 3. oynu ilk oyunu yanlış değilsem epic games ücretsiz vermişti şahsen beni ve arkadaşlarımı metro serisi o karanlık ve duygu dolu atmosferiyle resmen kitlemişti fakat Exodus hem pahalı olmasından hemde sağlam sistem gereksinimi istediği için oynayamamıştık size tavsiyem metro serisinin ilk 2 oyununu oynamanızdır ilk önce şahsen artık sürekli tekrar eden FarCry serisinden daha çok seveceğinizi düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Maden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Metro Exodus serinin 3. oynu ilk oyunu yanlış değilsem epic games ücretsiz vermişti şahsen beni ve arkadaşlarımı metro serisi o karanlık ve duygu dolu atmosferiyle resmen kitlemişti fakat Exodus hem pahalı olmasından hemde sağlam sistem gereksinimi istediği için oynayamamıştık size tavsiyem metro serisinin ilk 2 oyununu oynamanızdır ilk önce şahsen artık sürekli tekrar eden FarCry serisinden daha çok seveceğinizi düşünüyorum
Yanıtınız için çok teşekkürler.

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Far cry 5 far cry 4ün aynısı ve bug ve hataları fazla oyunu baştan sarmışlar gibi.Tabikide metro

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Top Bottom