Neler Yeni

sizce hangisini almalıyım

cemil_vr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
cemil erdem
Bütçe
5000
beyaz akvaryum sistem toplama hayalim var bu kasalar f/p duruyor birinde 7 tane argb fan var ve diğerinde hiç fan yok ayrıyeten fan almam gerekecek sizce hangisini almalıyım

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-09 104443.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-09 104443.png
    163.6 KB · Hit: 51

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
ozan başaran
Hava almiyor derken?Buyuk ihtimalle fanlari kalitesiz demeye calistiniz bence.Fan satin alinir 6tane.Attiginiz kasa 420mm sivi sogutma harici fiyatina degmez
dragos kasa gördüğüm kadarıyla yeterli miktarda mesh yüzeye sahip değil attığım deepcoolun hem 3 fanl olmasına rağmen kaliteli fanlar kullanmışlar, tüm yüzeyleri mesh ve çok iyi bir hava akışı var içi püfür püfür. akvaryum kasalar zaten f/p değiller de düşük orta bütçede alınabilecek tek akvaryum kasa attığım deepcool diye düşünüyorum

cemil_vr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
cemil erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.akakce.com/bilgisayar-k...nli-e-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,568541938.html bunlarda akvaryum oluyor önü mesh alırsanız çok daha iyi olur daha soğuk çalışır sistem
ben önüde cam olsun istiyorum işlemci için sıvı soğutma kullanıcam zaten ve ekran kartı içinde kasanın altında içeri üfleyen fanlar olur diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.akakce.com/bilgisayar-k...nli-e-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,568541938.html bunlarda akvaryum oluyor önü mesh alırsanız çok daha iyi olur daha soğuk çalışır sistem
nzxt h6 flow a nedersin

Son düzenleme:

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
ozan başaran
ben önüde cam olsun istiyorum işlemci için sıvı soğutma kullanıcam zaten ve ekran kartı içinde kasanın altında içeri üfleyen fanlar olur diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

nzxt h6 flow a nedersin
önünün cam olmasını istiyorsanız nzxt de alabilirsiniz tercih size kalmış fakat dediğim gibi dragosdan uzak durun

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,084
İsim
Batuhan
beyaz akvaryum sistem toplama hayalim var bu kasalar f/p duruyor birinde 7 tane argb fan var ve diğerinde hiç fan yok ayrıyeten fan almam gerekecek sizce hangisini almalıyım
İkisindende Uzak Durup Bunu Al !

cemil_vr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
cemil erdem
Top Bottom