Neler Yeni

Sizce kilo verdim mi aldım mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
yağız ahmet özdemir
Ailem dindar benim ama tutmazsam kızarlar. Yoksa bende aşırı hevesli değilim tutmaya. Salona da para verebilirmiyim bilmiyom. babam izin vermeyebilir. Yaza kadar beklesem yazında çalışacağımdan parayı salona da veririm. çokmu geç oluyo o zmn
Evet gec olur zevkin yada motivasyonun kaybolur ailenden gizli tutma zor bisey degil yemek yemiceksin zaten meyve su vs

Evet gec olur zevkin yada motivasyonun kaybolur ailenden gizli tutma zor bisey degil yemek yemiceksin zaten meyve su vs
Ailem gene kızar bana. Geç olurdan kastın çok mu kilo alırım o zamana kadar yoksa istek mi azalır
Mesaj otomatik birleştirildi:

ailem bişey demese bende yapardım ama onların dırdırlarınıda çekmek istemiyorum

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
15 yaşındayım. En son 78-80 arasıydım. Boyumda 176 falandı. Biraz kendimi düzeltmeye çalıştım. Sizce kilo verebildim mi yoksa aynı mıyım ne tür hareketler önerirsiniz?
Omuzlarım 118,
bel çevrem 92 cm,
göğüs çevrem 98 cm
Bi de ramazanda kilo mu verilir yoksa alınır mı?
biraz kilo almışsın ama boyuna göre fena değil tığ gibi olacaksın diye bi durum yok tabii rahatsız hissedersen spor yapmalısın

Deepnise

80+
Daha önce de konu açmıştın galiba kilolu muyum sizce gibi. Oraya da yazmıştım normal bir insan vücuduna, bedenine sahipsin. Sana az kilolusun veya fazla yağların var diyenleri takma demiştim. Bunları söyleyen kişiler düzenli spor yapıp spor salonundan zor çıkan insanlar, azınlık kitle yani. Şimdi azınlığa bakıp bunu dert etmeyin. Normalsiniz tekrar diyorum.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Fatih
yaw biz niye surekli bu cocugun ciplak vucudunu goruyoruz teknoloji forumunda @B1L0
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaw biz niye surekli bu cocugun ciplak vucudunu goruyoruz teknoloji forumunda @B1L0
hadi bir konu neyse de kacinci oldu bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
yunus
Yinemi sen... diğer sitelerede aynı konuları açıyorsun kendini mi pazarlıyorsun anlayamadım.

ALTI ÜSTÜ BİR TARTIYA ÇIKACAKSIN...

• Hahaha
Reaksiyonlar: Shaw
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom