Neler Yeni

Sizce kurtarma e-posta sı gereklimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar epostama her şey bağlı oyun hesaplarım stemlam hesabım epic her şey sizce kurtarma e-postası gereklimi ayrica hiç kullanmadığım bir epostamı açmalıyım kurtarma e-postası için hic kullanmiyacagim bir e-posta

man a man

80+
Mail adresinin şifresi ile diğer sitelerde kullandığın şifreler aynı ise bi sızıntı sonucu mailine girip çalabilirler bu durumda kurtarma postan yoksa hesabı geri alman çok zor. Bu gibi durumlardan korunmak için faydalı olabilir
2FA ayarını açarsan kolay kolay e postan çalınamayacağı için kurtarma postasınada gerek kalmaz diye düşünüyorum tabi şifreni unutmazsan

Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mail adresinin şifresi ile diğer sitelerde kullandığın şifreler aynı ise bi sızıntı sonucu mailine girip çalabilirler bu durumda kurtarma postan yoksa hesabı geri alman çok zor. Bu gibi durumlardan korunmak için faydalı olabilir
2FA ayarını açarsan kolay kolay e postan çalınamayacağı için kurtarma postasınada gerek kalmaz diye düşünüyorum tabi şifreni unutmazsan
2 Fa nedir hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Paşadöner
Kurtarma e-postasını sıfırdan mı açayım hic kullanmiyacagim bir epostamı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon doğrulaması
Telefonum zaten ekli her siteye eklerim güvenilir her siteye ve epostamada ekledim

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam Eğer hesabında telefon numaran ekli ise ve 2FA iki aşamalı dğrulama (telefona gelen doğrulama kodu) var ise ve bilinçli bir internet kullanıcısı isen bence şart değil. Olsa iyi mi olur elbette fena olmaz ama ben gerek duymuyom açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Paşadöner
Hocam Eğer hesabında telefon numaran ekli ise ve 2FA iki aşamalı dğrulama (telefona gelen doğrulama kodu) var ise ve bilinçli bir internet kullanıcısı isen bence şart değil. Olsa iyi mi olur elbette fena olmaz ama ben gerek duymuyom açıkçası.
Hocam hic kullanmadığım bir epostamı açayım kurtarma e-postası için

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam hic kullanmadığım bir epostamı açayım kurtarma e-postası için
Telefon numaranı eklemen yeterli olacaktır. Giriş yaparken doğrulama kodu al. İki aşamalı doğrulama diye bulabilirsin ayarlardan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,070
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom