Neler Yeni

Sizce mantıklı mı hangisini yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kağan Ünver
Arkadaşlar bende şu parçalar bulunuyor;
RTX 3060
RYZEN 5 5500
XPG D41 3200MHZ (8X4)
EX-A320M-GAMING ANAKART
Ssd ve hdd leri yazmadım ama bunlar var bu sistem de upgrade edip DDR 5 için para mı biriktireyim yoksa çıkacak olan RYZEN 7 5700X3D işlemcisine yükseltme mi yapayım

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Kemal
Aga şimdi beklenti meselesi 3060 yüksek bir kart değil eğer bu sistem bana yeter diyorsan çok para harcamaya gerek yok yani bi işlemci değişikliği felan ama dersen ben extra performans istiyorum o zaman komple hazır sisteme gecmen güzel olur ben şuan R5 5600 rx6600 kullanıyorum bana yetiyor biraz da senin beklentine göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kararın hangisi olursa olsun R5 5500 den kurtulman güzel olur gerisi yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kağan Ünver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga şimdi beklenti meselesi 3060 yüksek bir kart değil eğer bu sistem bana yeter diyorsan çok para harcamaya gerek yok yani bi işlemci değişikliği felan ama dersen ben extra performans istiyorum o zaman komple hazır sisteme gecmen güzel olur ben şuan R5 5600 rx6600 kullanıyorum bana yetiyor biraz da senin beklentine göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kararın hangisi olursa olsun R5 5500 den kurtulman güzel olur gerisi yeterli
knk yeni ekran kartı alamam ama DDR 5 mi yoksa direkt öyle dediğim işlemci çıkınca mı alıym hangisi mantıklı

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Kemal
knk yeni ekran kartı alamam ama DDR 5 mi yoksa direkt öyle dediğim işlemci çıkınca mı alıym hangisi mantıklı
Güncel sistem her zaman iyidir çağa ayak uydurur elindeki PC idare ediyorsa seni komple yenilemek için birikim yap derim

Top Bottom