Neler Yeni

Sizce Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?

Bornoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ramazan Yavuz
Merhaba, ben Yavuz. 22 yaşındayım ve bir şirket için Remote olarak (uzaktan) evden web geliştirici olarak çalışıyorum. Şanlıurfa'da yaşıyorum ancak benimle aynı alanda çalışan kimse olmaması nedeniyle çevre edinemiyorum ve kendimi geliştirmekte zorlanıyorum. Bu nedenle nereye taşınabileceğim konusunda kararsızım. Ayda 10-12 bin TL bütçeyle rahat ve huzurlu bir yaşam sürdürebileceğim bir yer önerir misiniz? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Bornoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ramazan Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevaplarınıza ihtiyacım var.

arturo

80+ Silver
Merhaba, ben Yavuz. 22 yaşındayım ve bir şirket için Remote olarak (uzaktan) evden web geliştirici olarak çalışıyorum. Şanlıurfa'da yaşıyorum ancak benimle aynı alanda çalışan kimse olmaması nedeniyle çevre edinemiyorum ve kendimi geliştirmekte zorlanıyorum. Bu nedenle nereye taşınabileceğim konusunda kararsızım. Ayda 10-12 bin TL bütçeyle rahat ve huzurlu bir yaşam sürdürebileceğim bir yer önerir misiniz? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
12k rahat bir hayat sürdüremezsiniz hocam ama geçinebilirsiniz İstanbul,Ankara,İzmir gibi yerlere taşınabilirsiniz.

Bornoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ramazan Yavuz
12k rahat bir hayat sürdüremezsiniz hocam ama geçinebilirsiniz İstanbul,Ankara,İzmir gibi yerlere taşınabilirsiniz.
İzmir için önerebiliceğiniz konumlar var mı acaba hocam ?

10-12 k ya istnabul Ankara gibi yerlerden uzak durman lazim kira bile ödeyemen o paraya daha az kalabalık şehirleri tercih etmen lazım ayrıca çevre sana çok bir şey katmaz

fxmaster1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
qasim
İlgilendiği Kategoriler
Sünnilik, Mezhepçilik ve diğer tüm İslami konular
10-12 k ya istnabul Ankara gibi yerlerden uzak durman lazim kira bile ödeyemen o paraya daha az kalabalık şehirleri tercih etmen lazım ayrıca çevre sana çok bir şey katmaz
nasıl katmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

katar
Mesaj otomatik birleştirildi:

asıl çevre katar

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
11-12k para ile İstanbul/İzmir/Ankara zor hocam özellikle İstanbul'u boşver. Bursa'ya taşınmaya düşünüyorum yakın zamanda,daha yaşanılabilir bir il ve İstanbul'a da gayet yakın

Bornoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ramazan Yavuz
11-12k para ile İstanbul/İzmir/Ankara zor hocam özellikle İstanbul'u boşver. Bursa'ya taşınmaya düşünüyorum yakın zamanda,daha yaşanılabilir bir il ve İstanbul'a da gayet yakın
Bende öyle düşünüyorum Bursa daha yaşanabilir bir yer bana da mantıklı geliyor fakat 10-12 bin ile yaşanır mı tam bilgim yok.

Phanzox

80+ Silver
Sakarya olabilir.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Bende öyle düşünüyorum Bursa daha yaşanabilir bir yer bana da mantıklı geliyor fakat 10-12 bin ile yaşanır mı tam bilgim yok.
Genel kiraları çoğu şehire göre ucuz eğlence ortamları gezilecek yerleri vs var bütçenize uygun kiralık ev bakabilirsiniz genellikle eşyalı evler oluyor. Fakat yanınızda biri olsa daha rahat olabilir en Azından bütçeyi ikiye bölmüş olursunuz daha rahat edersiniz

Bornoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ramazan Yavuz
Çevreden kastım hem aktivite yapacağım alanların olması hemde biraz arkadaş ortamının olması aslında İstanbul ve Ankara'da zor bu fiyatlar ile yaşamaya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,795
Üyeler
149,624
Son üye
Aknoos
Top Bottom