Neler Yeni

Sizce Okullar Kapanmalı mı ?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eğitim sistemi çöküyor bu sefer. "Eğitimsiz bir toplum yok olmaya mahkûmdur."
O da doğru fakat sağlık bir tık daha önde geliyor sanki, bilemiyorum. İki ucu şeyli değnek

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Ölüm oranları düşüşe geçmez ise kapanmalı bence . Vakalar ne kadar olursa olsun önemli olan ölüm oranları :)

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Okul açılalı 2 hafta oldu bizim okulda 1 sınıf kapatıldı :)

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Birol azak
Kardeşlerim liseye gidiyor her gün okullarında onlarca kişi covid oluyor ama ne karantina var ne bir şey tamamen rezalet.Hemen kapatılmalı

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Sonra YKS sınavında sorulara aval aval bakıyoruz :D
Sadece okula gittin diye o sınavdan iyi almazsın ki o sınavdan başarılı olanların çoğu ayriyetten kendi çalıştığı için veya dershaneye gittiği için iyi alıyor

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
kapatılmamalı
Ya nasıl kapanmasın diyorsunuz saat 6-7’de uyanıp 8 saat okulda gezmek çok mu eğlenceli üstelik online olunca kopya falan da çekebiliyosun nerden baksan güzel
yks de kopya çekilmediğini öğrenince gelen pişmanlık hissi

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
O da doğru fakat sağlık bir tık daha önde geliyor sanki, bilemiyorum. İki ucu şeyli değnek
Genç nüfusu etkilemeyen (genel olarak) bir virüs ülkede çöküntüye yol açmaz fakat sorun kronik sorunu olan ve yaşlılarımız olması bunlar tehlikede oluyor malesef. Ama bilemiyorum ya çok garip.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,940
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Tayfun Yılmaz
Kapanmamalı.Kapanmayacağı da biliniyor.Kapanmasını isteyen kişilerin ders konusunda nasıl birisi olduğu belli.Aşısı olan bir virüsten dolayı artık kapanmalar da olmaz.Virüs aşı olmayanların arasında dolaşıyor ve biz sırf bu aşı olmayanlar yüzünden okula gitmemezlik yapamayız.Vaka sayısı da okullar açılmasına rağmen fazla değil aynı şekilde kapanan sınıfta fazla değil.Tüm dünya da kapanmayacağı biliniyor.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Top Bottom