Neler Yeni

Sizce okullar yine kapanır mı?

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Berkay Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
ya nası kapatılsın 10. sinifim okul o kadar yabanci geliyoki lise hayatim niye çöp olsun . hadi ben it kopuk birisiyim bu kadar hedefi hayalleri olan insanlar var online ders ile hiçbirşey olmaz.
Hayalleri olan ve çalışmasını bilen adam kendide yapar hocam merak etmeyin. Online ders o kadar etkisiz değil çalışan adam için. Lise hayatını corona batırdı hayat mayat kalmadı. Ayrıca vakalar bu kadar yüksekken ağır bir karantina geçirmekmi hayaller mi? Siz seçin hocam, ama bana sorarsanız sağlık önce gelir.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,712
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Konuda ne yazıldı bilmiyorum fakat şu konuların açılması bırakılsa keşke. Dün de bundan 1 2 konu gördüm şimdi de görüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
Konuda ne yazıldı bilmiyorum fakat şu konuların açılması bırakılsa keşke. Dün de bundan 1 2 konu gördüm şimdi de görüyorum.
Hocam anlatmıştım sizede söyliyim.
Malum seneye üni sınavım var forumda aktif değilim.
Daha önce bu konunun açıldığını göremedim açmak istedim.
Ayrıca soru olarak değil kendi fikrimide ekledim.

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ

majorw0w

80+ Silver
Günde yüzlerce vatandaşla muhatap olan çalışanlar ne yapsın ? Bir kere bu forumda onları düşüneni görmedim. Sağlık önemli tabi evine o kadar zorlukla ekmek götüren insanlar da var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
Günde yüzlerce vatandaşla muhatap olan çalışanlar ne yapsın ? Bir kere bu forumda onları düşüneni görmedim. Sağlık önemli tabi evine o kadar zorlukla ekmek götüren insanlar da var.
Okullar kapatılsın hocam? Onlarda rahat eder bizde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılmıyorum buna çünkü en basit örnek şu, canlı dersler 30dk ve okul 40dk. O 10dk küçümsenemez, okulda baya bir fark hissediliyor. Ayrıca herkesin maddi durumu canlı ders işlemeye el vermiyor maalesef.
Herkesin maddi durumu hergün okula göndermeye kitap aldırmaya yetmiyor hocam.

Top Bottom