Neler Yeni

Sizce okullar yine kapanır mı?

JustPlayer004

80+ Bronze
Katılmıyorum buna çünkü en basit örnek şu, canlı dersler 30dk ve okul 40dk. O 10dk küçümsenemez, okulda baya bir fark hissediliyor. Ayrıca herkesin maddi durumu canlı ders işlemeye el vermiyor maalesef.
yalnız şu da var okulda dersi maskeyle dinliyorsun maskeyle ne kadar verimli olabilir ? evet ne kadar verimli olabilir ki en azından evde maskesizsin en azından canlı ders de 30dk olsa bile maskesizsin ve anlayabilirsin

HoYeon Jung

80+ Gold
Okullar kapatılsın hocam? Onlarda rahat eder bizde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkesin maddi durumu hergün okula göndermeye kitap aldırmaya yetmiyor hocam.
Hocam en uygun tablet 1500TL. Üstüne kitap parası falan da var. Ama okula gidersek 1500TL vermeye gerek yok, sadece kitap parası veriyoruz. Maddi olarak konuşmak istemedim, sadece canlı ders ve yüz yüze eğitimin arasında ki farkları söylemek istedim.

En İyi Cevap
7
Maks 3 haftaya kapanacak bizde de bi sınıfta 24 kişi var tüm sıralar 2 kişilik ve hepsi dolu.
Tenefüste falan maske takmak falan yok anca 31 demeyi biliyorlar.
Her zaman dediğim gibi kısır döngüye girdik geçen 2 sene olduğu gibi vakalar 60k lara fırlayacak yine okullar maks 3 haftaya kapanacak.
Ayrıca öğretmenlere sordum kapanacak böyle gitmeyecek diyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
yalnız şu da var okulda dersi maskeyle dinliyorsun maskeyle ne kadar verimli olabilir ? evet ne kadar verimli olabilir ki en azından evde maskesizsin en azından canlı ders de 30dkolsa bile maskesizsin ve anlayabilirsin
40dk ders yapan hocalarda var zaten. Ayrıca güzel hocaların varsa ekstra ders falanda isteyebilirsin.
Ben istiyordum yapıyolardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam en uygun tablet 1500TL. Üstüne kitap parası falan da var. Ama okula gidersek 1500TL vermeye gerek yok, sadece kitap parası veriyoruz. Maddi olarak konuşmak istemedim, sadece canlı ders ve yüz yüze eğitimin arasında ki farkları söylemek istedim.
Hocam herkesin en az 1 tane teknolojik aleti var evde en kötü annesinin babasının telefonundan girer.

En İyi Cevap
7
yalnız şu da var okulda dersi maskeyle dinliyorsun maskeyle ne kadar verimli olabilir ? evet ne kadar verimli olabilir ki en azından evde maskesizsin en azından canlı ders de 30dkolsa bile maskesizsin ve anlayabilirsin
Evet. Bütün ders maskeyi çıkar-tak yapmak ile geçiyor o sırada ders bitiyor zaten ljksdfghdsfhgsdklghjlsdfbs

JustPlayer004

80+ Bronze
Evet. Bütün ders maskeyi çıkar-tak yapmak ile geçiyor o sırada ders bitiyor zaten ljksdfghdsfhgsdklghjlsdfbs
aynen ben mesela gözlük takan birisiyim mecburen maskeyi indirmem gerekiyor az da olsa yoksa gözlük camlarım buğulanıyor hiç bir şey göremiyorum

En İyi Cevap
7
aynen ben mesela gözlük takan birisiyim mecburen maskeyi indirmem gerekiyor az da olsa yoksa gözlük camlarım buğulanıyor hiç bir şey göremiyorum
Ben gözlük takmıyorum ama gözlük takanlar Allah size kolaylık versin çok iyi anlıyorum 2 saniye olmadan acayip buhar oluyor artı 50 zorluk resmen :/

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Lise 3 deyim 1000 kişilik bir okulum var.
Yüzde 20 si maske takmıyor ve 1000 kişinin hepsi aynanda çıkıyor dip dipe.
Bu okul giriş çıkış, istiklal marşı, tenefus heryere böyle girip çıkılıyor
Ne kadar aşı olsada bu durumu bu kadar kolay atlamayacağımız bariz.
Sizin fikirleriniz neler sizde durumlar ne?
Allahım inşallah açık kalır ve sorunlar çözülür.
Otobüsler tıklım tıklım kaynıyor bunu çözsünler açık tutulacaksa ve o kadar vergi alıyorlar bir düzeltsinler yahu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,293
Üyeler
144,413
Son üye
MertEyc
Top Bottom