Neler Yeni

Sizce tek bir kanal mı açmalıyım yoksa iki kanal mı?

samet4747

80+ Platinum

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
Merhabalar. Bizim bir Cs:Go kanalımız var. Ama aktif olarak video yükleyemiyoruz. Orayı sadece Cs:Go çekmek için açtık ama benim aklıma bir şey geldi. Bu sıralar eskiden oynadığım minecraft'a geri döndüm sıkıntıdan :D IsmetRG falan vardı bilen bilir. Onların videoları da sarmaya başladı. Benimde minecraft çekesim geldi. Ama kararsız kaldım. Cs:Go için açtığım kanala minecraft'ta mı atsam yoksa minecraft için ayrı bir kanal mı açsam? Sizce ne yapayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha onların videoları sarmaya başladı derken eski videoları. Pvp yani :D
Ayrı kanal aç zaten youtubeda 13+ kişi bulamazsın iyi görüntülenme abone falan alırsın he ama saçma sapan şeyler yapmayı unutma :D

ProVodKa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Görkem Öztürk
Merhabalar. Bizim bir Cs:Go kanalımız var. Ama aktif olarak video yükleyemiyoruz. Orayı sadece Cs:Go çekmek için açtık ama benim aklıma bir şey geldi. Bu sıralar eskiden oynadığım minecraft'a geri döndüm sıkıntıdan :D IsmetRG falan vardı bilen bilir. Onların videoları da sarmaya başladı. Benimde minecraft çekesim geldi. Ama kararsız kaldım. Cs:Go için açtığım kanala minecraft'ta mı atsam yoksa minecraft için ayrı bir kanal mı açsam? Sizce ne yapayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha onların videoları sarmaya başladı derken eski videoları. Pvp yani :D
2 aç keyfine bak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,220
Üyeler
155,540
Son üye
deks642