Neler Yeni

Sizce Uzaylılar Varmı?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim

Jude

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
629
İsim
Yusuf
Discord
Jude#9999
var.

Tabi doğrudur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Enes Güney
Steam
Polat Alemdar
Bence yok.

Excator23cm

80+ Gold
size bir idda ortay atıcam ufolar hakkında
kuranda ismi geçen yecüc ve mecücü bilirsiniz bunlar hala dünyada zulkarney onların insanlarla arasına demir set çekti çünkü onlar yertüzünde gittiği yerdde bozgunculuk yapıyor ve yuağmalıyor demem o ki hala dünyanun bir yerlerinde yaşıyorlar eğer ufolar uzaylıları değilde yer altındaki yecüc ve mecücünse

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ege
Koskoca evrende nasıl tek başımıza olabiliriz?

Nocturne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Eren Kaya
Ben senle bilgim dahilinde konuşmaya çalışıyorum sen aşağlıyorsun.
Aşağılamakla alakası yok. Ben sana düşüncelerimi söyledim sende bana ben alim değilim sorularını cevaplayamam dedin bende cevap olarak senden bir şey beklemiyorum derken aşağılama niyetiyle değil kendi düşüncemi belirttiğimi soru sormadığımı söyledim. Sen yanlış anladın dostum yoksa neden birini aşağılıyım.

asidavsan123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
kamil önal
Aşağılamakla alakası yok. Ben sana düşüncelerimi söyledim sende bana ben alim değilim sorularını cevaplayamam dedin bende cevap olarak senden bir şey beklemiyorum derken aşağılama niyetiyle değil kendi düşüncemi belirttiğimi soru sormadığımı söyledim. Sen yanlış anladın dostum yoksa neden birini aşağılıyım.
Kusura bakma yanlış anlamışım.

Last King

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Ahmet
Arkadaşlar gelin biraz uzay hakkında konuşalım tartışalım, ben şahsen koskoca evrende yalnız olmadığımızı düşünen bir insanım. Bence uzaylılar var peki ya sizce?
Bu videoyu da bırakayım buraya izlemeyen varsa izleyebilir :)
Bende Bizim karincalari umursamadigimiz gibi uzaylıların da bizi umursamadigini düşünüyorum

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar gelin biraz uzay hakkında konuşalım tartışalım, ben şahsen koskoca evrende yalnız olmadığımızı düşünen bir insanım. Bence uzaylılar var peki ya sizce?
Bu videoyu da bırakayım buraya izlemeyen varsa izleyebilir :)
Kesinlikle varlar bence

Nocturne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Eren Kaya
Bu evrende 7 çeşit varlık vardır. 1 İNSANLAR 2 HAYVANLAR 3 BİTKİLER 4 MELEKLER 5 CİNLER diğer 2 si bilinmiyormuş
Diğer ikisi de bakteriler ve mantarlar çünkü bunlar ne hayvan ne de bitki benim bilgimle iki ayrı canlı türü bunlar ne hayvan ne bitki o zaman asssssla uzaylı olamaz mı ? Kanıtlansa bile mi ?

Çınar Yaşar

80+ Gold
Uzaylı demek yanlış olur o zaman bizde uzaylıyız, çünkü Dünya uzayda, "Dünya Dışı Varlıklar Var Mıdır?" Diye değiştirirmisin başlığı

Top Bottom