Neler Yeni

Sizce windows 11'e geçilmeli mi?

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
Canım sıkıldı değişiklik olmasını istiyorum. Sizce windows 11'e geçilir mi? Şuan windows 10 kullanıyorum sistemim imzamda.

gemrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Eren
Canım sıkıldı değişiklik olmasını istiyorum. Sizce windows 11'e geçilir mi? Şuan windows 10 kullanıyorum sistemim imzamda.
hocam ben rx 6500 xt i3 12100f ile geçtim 1 gram sorun yaşamadım ben daha çok beğendim win 11 i tabi win 11 i beğenmeyende çok

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben rx 6500 xt i3 12100f ile geçtim 1 gram sorun yaşamadım ben daha çok beğendim win 11 i tabi win 11 i beğenmeyende çok
Teması hoşuma gidiyor hocam zaten bende boş vakitten çok şey yok oyunları yüklemede de sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Kullanıyorum gayet memnunum daha güzel geliyor 11 bana.

gemrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Eren
Teması hoşuma gidiyor hocam zaten bende boş vakitten çok şey yok oyunları yüklemede de sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.
yaşamazsın hocam zaten o sistemle çok rahat geçebilirsiniz yani benim tavsiyem geçin derim

yavuzuner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yavuz
Geçilir lakin benim anlamadığım şimdi Windows 12 çıkıcak diyorlar. Microsoft tasarım düzenleyip yeni windows'u piyasaya sürmek yerine keşke büyük yenilikler getirip 2-3 yıl geç çıkarsa.

Livaković

80+ Silver
windows 11 çıkalıı neredeyse 3 yıl olacak w10 2015te çıkmıştı 2017 yılında herkes w10a geçmişti neredeyse artık kullanılır stabil

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçilir lakin benim anlamadığım şimdi Windows 12 çıkıcak diyorlar. Microsoft tasarım düzenleyip yeni windows'u piyasaya sürmek yerine keşke büyük yenilikler getirip 2-3 yıl geç çıkarsa.
Hocam zaten eski sürümü boyayıp yeni sürüm diye çıkarıyorlar. Windows 11 ile windows 10 ile arasındaki farklar sadece görünüş diye biliyorum.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
kullanıyorum sadece valoda sorun yasadım onu da biosdan halletim sorun yok suan cok aman aman gerekli değil ama artıları da var tabi

CptSpork

80+ Bronze
Aynı şekil dostum ben de sıkıldım w10'dan. Aslında bu tarz güncellemelere normalde ilk atlayan ben olurdum ama w11'de öyle yapmadım. İlk çıkışında herkes çok şikayetçiydi ondan dolayı ben de bu zamana kadar bekledim. Fury Renegade sipariş ettim geldiği gibi w11'e geçiş yapacağım. Artık bir sorunu vb. olduğunu sanmıyorum. Hem arkadaşın da dediği gibi Windows 12 söylentileri var. Biz 11 kullanmadan 12 çıkacak bu gidişle :D

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
kullanıyorum sadece valoda sorun yasadım onu da biosdan halletim sorun yok suan cok aman aman gerekli değil ama artıları da var tabi
Nasıl bir sorun yaşadınız hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şekil dostum ben de sıkıldım w10'dan. Aslında bu tarz güncellemelere normalde ilk atlayan ben olurdum ama w11'de öyle yapmadım. İlk çıkışında herkes çok şikayetçiydi ondan dolayı ben de bu zamana kadar bekledim. Fury Renegade sipariş ettim geldiği gibi w11'e geçiş yapacağım. Artık bir sorunu vb. olduğunu sanmıyorum. Hem arkadaşın da dediği gibi Windows 12 söylentileri var. Biz 11 kullanmadan 12 çıkacak bu gidişle :D
Hayırlı olsun hocam.

CptSpork

80+ Bronze

Hayırlı olsun hocam.
Sağolun hocam.

Arkadaşın yaşadığı sorun muhtemelen secure boot mevzusu. Windows 11 geçince secure boot açılmazsa valorant'ın anti cheatı vanguard hata veriyor.
O ayarı da açınca bazı gigabyte anakartlar'ın bios çökebiliyordu ve yeniden bios yazılması gerekiyordu. Gigabyte muhtemelen çözdü bunu.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert

Hayırlı olsun hocam.
oyuna girmiyordu van9001 hatası veriyordu biosdan ayar yaptım hiçbir sorun olmadı fps düşme fln da olmadı

Sağolun hocam.

Arkadaşın yaşadığı sorun muhtemelen secure boot mevzusu. Windows 11 geçince secure boot açılmazsa valorant'ın anti cheatı vanguard hata veriyor.
O ayarı da açınca bazı gigabyte anakartlar'ın bios çökebiliyordu ve yeniden bios yazılması gerekiyordu. Gigabyte muhtemelen çözdü bunu.
evet onla alakalı leclerc hocam iyi anlatmıs durumu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,077
Üyeler
146,634
Son üye
hazanenes
Top Bottom