Neler Yeni

Windows 11'e geçilmeli mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
atakan akman
Herkese selam, durum güncellemesi yapmak istiyorum.

Windows 11 Pro'yu dün akşam kurmuştum bütün driverlar otomatik olarak kurulu geldi ki bu benim için çok iyi bir şey.
Fakat ne yaparsam yapayım arayüz arasında ki geçişler gözüme yavaş geldiği için Windows 10 home sürümüne an itibari ile geri dönmüş bulunuyorum.

Mütevazi cevaplarınız için çok teşekkür eder,
Hayırlı akşamlar dilerim. :)

TDPRL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Furkan Özşahin
Windows 10 2025'de desteği kesiyor ama bence Steam desteği kesene kadar kullan bence

Saweox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Melih mandacioglu
ben yanlışlıkla geçtim güncelleme vardı kapatınca windowsu güncelle dedim normal w10 güncellemesi sanıp, w11 geçtiğimde çok optimizeli geldi biraz daha fazla fps aldığımı farkettim şaka yapmıyorum 20 30 fps daha fazla oldugunu gördüm eğer sıfır 11 yüklemeyip w10 dan w11 geçiceksen w10 dosyalarınıda silmeyi unutma ben dediğim gibi bana baya yarar sağladı şu gıcık oldugum ortada windows tuşunuda sola almayı unutmadım harbi çok kötü ortada olması be 4060 ile kullanıyorum şuanda
Onlari nasil sola aldin bi yardimci olabir misin

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,242
İsim
Semih Boran
Herkese selam, durum güncellemesi yapmak istiyorum.

Windows 11 Pro'yu dün akşam kurmuştum bütün driverlar otomatik olarak kurulu geldi ki bu benim için çok iyi bir şey.
Fakat ne yaparsam yapayım arayüz arasında ki geçişler gözüme yavaş geldiği için Windows 10 home sürümüne an itibari ile geri dönmüş bulunuyorum.

Mütevazi cevaplarınız için çok teşekkür eder,
Hayırlı akşamlar dilerim. :)
Sürücüleri güncelleyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35