Neler Yeni

Yardım Sizide 0850'li Numaralardan Spam Çağrı İle Arıyorlar Mı ?

YazılımKafa

80+ Silver
1 Aydır Durmadan Arıyorlar Telefon Otomatik Spam Çağrıya Atıyor Bundan Önce Hep Açınca Oto Robot Konuşuyordu Kapatıyordum Bu Sefer Açtım Dedim Bir Konuşayim Ne Olacak Konuşma Şöyle

Robot : İnternet Tahatünüz Sona Erecek Kampanyadan Yararlanmak İçin 1'e Basın

Ben : 1'e Bastım

Dolandırıcı : Merhaba Ben İnternet Servisinizin Kampanyalardan Sorumlu Merkezinden Arıyorum Size Hitap Etmek İçin İsminizi Öğrenebilir Miyim ?

Ben : Cengiz

Dolandırıcı : Cengiz Bey Sistemde Gördüğüm Kadarıyla Sözleşmeniz Bitiyor Kampanya İle 300 TL'ye Yeniliyebilirisiniz Şuan Yapmayıp Daha Sonra Yaparsanız 620 TL Yenileme Ücreti Ödeyeceksiniz

Ben : Ben İnternetimin Ne Zaman Biteceğini Biliyorum Daha Var Ve Yenileme Ücreti Diyede bir şey Yok Beni Farklı Numaralardan Durmadan Arıyorsunuz Bir Daha Beni Rahatsız Eders....(Yüzüme Kapattı)

Anlicağınız Bunlar Çete Gibi Çalışıyor Bakıyorum Arama Geçmişine Farklı Hepsi 0850 İle Başlıyor Ama Sonları Farklı Zaten Google Otomatik Spam Diye Gösteriyor Bir Daha Ararsa Dalga Geçicem Her Aradıklarında Açacam Dicem Öyle Mi Olmuş Kanka Dicem Yada Siz Hangi Markasınız Dicem Ne Derse Tam Tersi Marka Söylicem Uğraşacam Sizede Önerim Ya Açmayın Yada Açın Dalganızı Geçin
Geçen gün farklı numaralardan peşpeşe 3 kere aradılar. Bi bitmiyorlar

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,474
İsim
Cengiz

YazılımKafa

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR