Neler Yeni

#SKANDAL I KariyerNet, Türklere Irkçılık Yapıyor

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
Kariyer.net iş ilanında yayınlanan bir ilan içerisinde bulunan "Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan" ibaresini Irkçı olarak değerlendirdi ve iş ilanını yayından kaldırdı.
Biz Türk oğlu Türk'üz ve 5000 yıldır bu coğrafyada yaşıyoruz, ya siz kimsiniz?

1720508770717.png

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Başvuranın Cv'sinden zaten görüntüleyeceksin Nerenin vatandaşı olduğunu. Sanmıyorum 5000 kişinin başvuracağını, ilana sadece başvuru sayısı artar cv görüntüleyerek eleme usulü devam edebilirsiniz. Gereksiz yükselmişsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kariyer.net iş ilanında yayınlanan bir ilan içerisinde bulunan "Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan" ibaresini Irkçı olarak değerlendirdi ve iş ilanını yayından kaldırdı.

Alıntıyı görüntüle

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başvuranın Cv'sinden zaten görüntüleyeceksin Nerenin vatandaşı olduğunu. Sanmıyorum 5000 kişinin başvuracağını, ilana sadece başvuru sayısı artar cv görüntüleyerek eleme usulü devam edebilirsiniz. Gereksiz yükselmişsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:
İlan yayından kaldırılırsa insanlar nasıl başvuracak?
İlanda sadece Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı ibaresi olduğundan dolayı kaldırılıyorsa size birisi sorduğunda ben Türkiyeliyim deyin olur mu?

eneskaya6

80+ Silver
İlan yayından kaldırılırsa insanlar nasıl başvuracak?
İlanda sadece Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı ibaresi olduğundan dolayı kaldırılıyorsa size birisi sorduğunda ben Türkiyeliyim deyin olur mu?
Şuana kadar hic kimse nerenin vatandaşısın diye sormadi turkiye, avusturya almanya dahil. Benim nerenin vatandaş olduğum iş vereni ilgilendirmiyor işimi nasil ne derece yaptığım ilgilendiriyor.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuana kadar hic kimse nerenin vatandaşısın diye sormadi turkiye, avusturya almanya dahil. Benim nerenin vatandaş olduğum iş vereni ilgilendirmiyor işimi nasil ne derece yaptığım ilgilendiriyor.
O zaman konu seni değil Türkleri ilgilendiriyor.
Okuma ve anlama konusunda büyük bir sorunun var gibi ne yazdığımı oku, konuyu biraz araştır sonra tekrar yorum yap olur mu?

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Ad

Alıntıyı görüntüle
Helal, Türk olduğun için kendini bir şey sanmaya devaam.

eneskaya6

80+ Silver
O zaman konu seni değil Türkleri ilgilendiriyor.
Okuma ve anlama konusunda büyük bir sorunun var gibi ne yazdığımı oku, konuyu biraz araştır sonra tekrar yorum yap olur mu?
sensinnnnnn

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
@proxcis hayattaki başarılarını da anlatır mısın? Sadece "5000 yıldır coğrafyada yaşayan" ırktan olmak mı? Bu başarı değil yalnız.
Zamanım senin gibi üç beş arap sevicisinden çok daha değerli.
İstediğiniz kadar kurun burası Türkiye Cumhuriyeti ve Türkiye Türklerindir.
Sizin gibi üç beş köpeğe bırakmayız merak etmeyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,357
Üyeler
156,912
Son üye
KetçaplıPilav
Top Bottom