Neler Yeni

Skyrim nasıl bir oyun

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can
Merhaba dostlar,
Skyrim nasıl bir oyun? Oynanır mı? Oynanırsa korsan indireceğim buglar felan sıkıntı yaşar mıyım?

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam orjınalı 100 tl ıdı sanırım bunun ıcın pcye korsan bısey ındırmeyın
Hocam param yok. Sağlığım yüzünden çalışamıyorum. Korsan indireceğim aynı mı her şey orijinal ile korsan arasındaki farkı söyler misiniz?

Gurkanpiro

80+ Gold
Hocam param yok. Sağlığım yüzünden çalışamıyorum. Korsan indireceğim aynı mı her şey orijinal ile korsan arasındaki farkı söyler misiniz?
orjınal oyunda guncelleme gelıyor ıse guncelleme gelır korsanda ıse her yenı surum icin sil yükle yaparsınız korsanda pcye vırus gırme ihitmali var

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar korsan nereden indirebilirim bu oyunu?

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Atakan
Arkadaşlar korsan nereden indirebilirim bu oyunu?

Geçmiş olsun hocam. fitgirl-repacks yada dodi repacks üzerinden torrent indirip güvenle yükleyebilirsin.
Google'da çıkan ilk siteler..

The Elder Scrolls V: Skyrim – Anniversary Edition v1.6.318.0.8 + All DLCs + CC Mods + Bonus Content
indirebilirsin

link paylaşmıyorum korsan diye :D
Çok fazla güncelleme alan bir oyun değil eski zaten. Grafik yamaları vs de yükleyerek daha iyi hale getirebilirsin.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can
Geçmiş olsun hocam. fitgirl-repacks yada dodi repacks üzerinden torrent indirip güvenle yükleyebilirsin.
The Elder Scrolls V: Skyrim – Anniversary Edition v1.6.318.0.8 + All DLCs + CC Mods + Bonus Content
indirebilirsin

link paylaşmıyorum korsan diye :D

Çok fazla güncelleme alan bir oyun değil eski zaten. Grafik yamaları vs de yükleyerek daha iyi hale getirebilirsin.
Hocam sistemim kötü. Legendary edition arıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sana özelden tüm steam oyunlarının kırılmış versiyonlarını güvenli bir siteden indirmen icin link atayım istersen cogu oyun var
olur.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom