Neler Yeni

Skyrim oyununa başlanır mı?

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,401
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Whiterun'ın önüne geldiğimde alev alıyordu

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,401
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Hocam siz hiç korsan oynadınız mı skyrimi? Hangisini indirsem bilemedim araştırma içerisindeyim.
Korsan yüklemedim steamden aldım. Special edition var bende. Anniversary edition daha yeniymiş ama aradaki fiyat farkına değmeyeceğine kanaat getirmiştim alırken. Oynayan arkadaşlar daha iyi bilir ama ikisi arasında korsan yükleyecekseniz ve mod yapmayacaksanız sanırım anniversary daha iyidir.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Eğer grafikleri kafaya takmazsan güzel oyun, ben modsuz oynadım yaklaşık 10-20 saat ve güzeldi. Sonrasında kaydım silindiği için devam etmedim, bir ara dönerim diye arada kaldı.
Hocam korsan oynadınız mı? Krekçilerden hangisini indirmemi tavsiye edersin? Walmart, R.G Catalyst ve R.G mechanics.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba dostlar,
Skyrim oyununa başlanır mı? Buglar çok diyorlar ama ben oynamak istiyorum. Kaç saatiniz var steamda? Başlanır mı skyrim'e? Korsan sürüm legendary edition indirdim.
her zaman sarar .
Ara ara o oyun uzun bir süre oynanır hep.
Modla tavsiyem oyunun vanila hali bence çok iyi değil ve oyun konsollara daha uygun bir arayüzle geliyor.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Benim bildiğim 1 tane güvenilir crack sitesi var, orada da 2 sürüm var. Biri VR için biri normal sürüm. Saçma güvenmediğiniz sitelerden indirmeyin.
Hocam bahsettiğiniz sürümleri pc kaldırmıyor. Legendary edition istiyorum. Special ve Anniversary çıkıyor karşıma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Dönmez
Merhaba dostlar,
Skyrim oyununa başlanır mı? Buglar çok diyorlar ama ben oynamak istiyorum. Kaç saatiniz var steamda? Başlanır mı skyrim'e? Korsan sürüm legendary edition indirdim.
Bug olabilir ama oyun zevkini kaçırcak kadar değiller. Mutlaka oynamalısın. Skyrim gibi bir oyun birdaha gelirmi bilmem çok fazla içeriğe sahip bir oyun. Mutlaka keyif alırsın

Bug olabilir ama oyun zevkini kaçırcak kadar değiller. Mutlaka oynamalısın. Skyrim gibi bir oyun birdaha gelirmi bilmem çok fazla içeriğe sahip bir oyun. Mutlaka keyif alırsın
Ha şimdi hatırladım benim kayıt falan silinmemişti kendim silmiştim mahvolduğu için :ROFLMAO: Oyunun ilk 2 saatindeki bir görev ancak ben çok dolaştığım için 20 saate yakın sürede gelmiştim oraya. Ancak ana görev buga girmişti ve ilerleyemiyordum. Bir süre haritada dolaştım zindanlara falan devam ettim belki zamanla düzelir diye ama düzelmeyince sinirlenip silmiştim. İnternete baktığımda çözüm bulamamıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,052
Üyeler
153,988
Son üye
Hasan Efe Yılmaz
Top Bottom