Neler Yeni

Skyrimi açınca pc kapanıyor

Sistinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Topcu
oyunu açtım oynadım 4 saat sonra kapattım aradan zaman geçti ve tekrar girdiğimde ekrana yeşil ışık gibi bir şey geldi kapattı pc kendini sonra geri açtım pc yi oyuna girdim direkt kapanıyor pc neden böyle oluyor ?
skrim en düşük ayarlarda çok rahat oynaya bilmem lazım ve başka hiç bir oyun da böyle bir sorun olmuyor

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
1)Modlu yani üzerinde oynanmış Windows kullanıyorsanız orijinal Windows'u yüklemeniz bu hataları almamanız önünde büyük bir engel olacaktır.

Windows üzerinden yapacağınız işlemlere gelecek olursak eğer; driver güncelleme programları, sistemi hızlandırmaya yarayan ama hiçbir işe yaramayan programlar kullanmayın, kullanıyorsanız acilen Windows'u yeniden kurun ve driver yani sürücü güncellemelerinizi Windows Update ve anakartınızın web sitesinden kurun.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bu kodu girin, Test sonuçlarının ekran görüntüsünü bizimle paylaşın.(bitmesini bekleyin biraz uzun sürebilir)

Kod:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Son düzenleme:

Sistinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1)Modlu yani üzerinde oynanmış Windows kullanıyorsanız orijinal Windows'u yüklemeniz bu hataları almamanız önünde büyük bir engel olacaktır.

Windows üzerinden yapacağınız işlemlere gelecek olursak eğer; driver güncelleme programları, sistemi hızlandırmaya yarayan ama hiçbir işe yaramayan programlar kullanmayın, kullanıyorsanız acilen Windows'u yeniden kurun ve driver yani sürücü güncellemelerinizi Windows Update ve anakartınızın web sitesinden kurun.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bu kodu girin, Test sonuçlarının ekran görüntüsünü bizimle paylaşın.(bitmesini bekleyin biraz uzun sürebilir)

Kod:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

RAM'ler bozuk olabiliyor. RAM'leri test edin ve Test sonuçlarının ekran görüntüsünü bizimle paylaşın:

ramlerde sorun olsa neden sadece skrim de ram hatası alıyorum ki

Sistinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürücüleri nasıl güncelliyorsunuz?, Windows'u nereden indirdiniz?
a aslında bu sorun bana ayit değil arkadaşıma ait bilgisayarın da otomatik drver kuran program vardı io driver mı neu öyle bir şey

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
a aslında bu sorun bana ayit değil arkadaşıma ait bilgisayarın da otomatik drver kuran program vardı io driver mı neu öyle bir şey
Sorun bu. "IOBIT" firması ve diğer firmaların Sürücü güncelleme programlarını kullanmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşına ve sana tavsiyem, Arkadaşın Windows'u yeniden kursun ve Hiçbir sürücü güncelleme ve hiçbir sistem hızlandırma vaadi sunan programları kullanmayın

Top Bottom