Neler Yeni

🔥İndirim SLAZENGER Sitede 1 alana 1 bedava + İndirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Burak Karadağ
Slazenger'ın resmi Türkiye sitesi bende alışveriş yaptım konuyu açmadan 15dk önce dolandırılırsak beraber dolandırılırız :D

Trendyol - hepsiburadada gibi yerlerdeki yorumlarda sıkça kendi numaranızı alın demişler ama daha önce slazenger alan arkadaş varsa deneyimini paylaşsın benimde ilk alışverişim ayakkabı olarak.
3 Slazenger ayakkabım var ve hepsi kendi numaram (ilk başta biraz sıktı ama biraz kullandıktan sonra açıldı) klasik esnaf yalanı gibi oldu ama harbi öyle :) sjjsjs

palodayı

80+ Silver
Adidas runfalcon tarzı bi ayakkabi varmi goremedimde bide ne zamana kadar sürecek acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Lali 3 mağazada 500 lira ayrıca diğer mağazalarda kupon da olabiliyor defacto fite bakmak lazım.

Vesselam

80+
Slazengerin güvenilirliğini sorguluyo help
Slazenger'ın resmi Türkiye sitesi bende alışveriş yaptım konuyu açmadan 15dk önce dolandırılırsak beraber dolandırılırız :D
Güvenirlik derken dolandırıcılar mı olarak algilamşsiniz sadece. Defolu, yanlış ürün gönderirler mi? herhangi bir durumda ürünlerinin arkalarında dururlar mı? Gönderdikleri ürün 3 gün sonra dağılır mı? diye sormuştum zaten Şikayetvara girince cevabımı aldım.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,517
İsim
ali
Güvenirlik derken dolandırıcılar mı olarak algilamşsiniz sadece. Defolu, yanlış ürün gönderirler mi? herhangi bir durumda ürünlerinin arkalarında dururlar mı? Gönderdikleri ürün 3 gün sonra dağılır mı? diye sormuştum zaten Şikayetvara girince cevabımı aldım.
Valla şuan aktif olarak slazanger giyiyorum çok rahat-hafif ve ne bir dağılma mevzusu oldu ne başka bir şey ben memnunum.Ve iade vb bir durumda sıkıntı olucağını düşünmüyorum olumsuz bi durum olursa

poinee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Sercan
Güzel ben olsaydım alırdım diyeceğiniz model var mı atarsanız çok iyi olur
Markanın modellerini çok bilmiyorum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Berat fatih
ZAM MI YEMİŞ ANLAMADIM 500tl ayakbı vardı sayfayı degiştirdim geri geldim 500tl ayakbı bulamadım
Slanzenger sitesinde 1 alana 1 bedava kampanyası ve bazı ürünlerde göstermelik bir indirim var ama hoşuma giden LALI serisi ayakkabıda gerçek bir indirim var diğer sitelerde 900TL'ye satılan ürün 500TL + olarak çorap hediyesi var.
Ayrıca 500TL ve üstünde SLZAVJ10 bu kod ile %10 indirim oluyor.

Aldığım ürünler:
https://www.slazenger.com.tr/slazenger-lali-sneaker-erkek-ayakkabi-beyaz-/-yesil

Alıntıyı görüntüle

jouly

80+ Bronze
Ayak numarası yüzünden nike dışında giyinemiyorum onuda 2 3 sene :)
dostum bende modeline göre 45-45.5 giyiyorum hiç nike denemedim lumberjackin ayakkabıları hep rahat gelmiştir onlardan alıyorum devamlı , nike'den önerebileceğin yüksek tabanlı varmı bi model (tercihim siyah 3 bin TL yi geçmezse güzel olur)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,592
İsim
Bilal Tepe
Acaba kaliteleri nasıl ?

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kaan
dostum bende modeline göre 45-45.5 giyiyorum hiç nike denemedim lumberjackin ayakkabıları hep rahat gelmiştir onlardan alıyorum devamlı , nike'den önerebileceğin yüksek tabanlı varmı bi model (tercihim siyah 3 bin TL yi geçmezse güzel olur)
Şu an impact 2 kullanıyorum zamanında uygun fıyata almıstım cok memnunum yuksek tabanmıdır bılemem ama aldıklarım arasında en rahat ettıtım buydu

Top Bottom