Neler Yeni

SNEAKSUP BLAZER INDIRIMI

kralrey32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre Erten
merhaba blazer mid ‘77 modelleri su an sneaksupta 3300 den 2000 TL'ye dusmus durumda kaliteli replikalari bile 1600 tl seviyelerinde olan bu ayakkabi degerlendirilir mi ya da 2000 TL'ye nike olarak herhangi bi ayakkabi oneriniz var mi

Luke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mert uçan
merhaba blazer mid ‘77 modelleri su an sneaksupta 3300 den 2000 TL'ye dusmus durumda kaliteli replikalari bile 1600 TL seviyelerinde olan bu ayakkabi degerlendirilir mi ya da 2000 TL'ye nike olarak herhangi bi ayakkabi oneriniz var mi
hocam eğer hoşunuza giden bir model oldu ise alınır kesinlikle bu fiyata

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Ahmet Şeker
alınır da sürekli sadece bunu giyeceksen kronik problemleri var bilgin olsun örneğin çok kullanıldığında acayip hızlı eskiyor veya nazik kullanılmazsa hemen açılma yapabiliyor alınır bence ama dikkatli kullanıp her gün giymemek lazım

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,053
İsim
Mert Metshi
alınır da sürekli sadece bunu giyeceksen kronik problemleri var bilgin olsun örneğin çok kullanıldığında acayip hızlı eskiyor veya nazik kullanılmazsa hemen açılma yapabiliyor alınır bence ama dikkatli kullanıp her gün giymemek lazım
ben her gün kullanıyorum sorun yaşamadım

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Ahmet Şeker
ben her gün kullanıyorum sorun yaşamadım
ayak şeklinden yürüme şekline göre bile değişiklik gösteriyor dediğim şeyler ama en çok şikayet edilen kısımları bunlar. ayakkabılara dikkat ettiğim için blazer giyen birini görünce genelde dediğim şey olmuş oluyor. orijinal blazerini 1 ayda mahveden bile tanıyorum.

Top Bottom