Neler Yeni

Sözel Okumaya Değer Bölüm Var Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet
Baştan söyleyeyim,kendi bölümümden değil EA hazırlanıyorum,sınavda Sözelden de yapacam ne olur ne olmaz diye ama cidden sözelde okumaya değer bölüm var mı bir gastronomi var bir kişi okuma dedi sorduğum diğer herkes oku dedi sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki EA dan ort puan ile (ilk 300K ve aşağısı)girmeye değer yer var mı denizcilik işletmeleri veya havacılık yönetimi gibi

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,393
İsim
Selman
Özel eğitim öğretmenliği atanma garantisi var.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
Baştan söyleyeyim,kendi bölümümden değil EA hazırlanıyorum,sınavda Sözelden de yapacam ne olur ne olmaz diye ama cidden sözelde okumaya değer bölüm var mı bir gastronomi var bir kişi okuma dedi sorduğum diğer herkes oku dedi sizce?
eşit ağırlıktan toplasan 3 4 bölüm var adam gibi, sözelde hiçbir şey yok. Gerçekten tarihe dine felsefeye falan aşırı ilginiz varsa okuyabilirsiniz ama 4 5 senelik zaman kaybı bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet
eşit ağırlıktan toplasan 3 4 bölüm var adam gibi, sözelde hiçbir şey yok. Gerçekten tarihe dine felsefeye falan aşırı ilginiz varsa okuyabilirsiniz ama 4 5 senelik zaman kaybı bence
usta okudum mu iş bulabileceğim bir şey olmalı

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
usta okudum mu iş bulabileceğim bir şey olmalı
o iş sende bitiyor. Benim gözümde hukuk dışında okunabilir bölüm yok. Ha ama tabii ki işletme iktisat sosyloji vs. okuyup çok iyi yerlere gelen insanlar var. Kendine göre araştır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,069
Üyeler
143,968
Son üye
PT-123585321
Top Bottom