Neler Yeni

Yardım Soğutucum Yeterli Mi?

K3R0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kerem Özel
Merhabalar, amd ryzen 7 5800x işlemci kullanıyorum fakat soğutucu olarak arctic freezer esports blok soğutucu modelini kullanıyorum sizce yeterli mi?
Veya başka soğutucu önerileriniz var mı?

Bünyamina

80+ Platinum
Merhabalar, amd ryzen 7 5800x işlemci kullanıyorum fakat soğutucu olarak arctic freezer esports blok soğutucu modelini kullanıyorum sizce yeterli mi?
Yeterli. Kullanabilirsin. Gayet güzel fan.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,063
İsim
Emre siyah
işlemciyi ve fanı kullanıyorsun anladığım kadarı ile yetip yetmediğine stress testi yapıp karar verip senin bize söylemen gerkemez mi?

LoserIl

80+ Silver
Yeter. Hatta artabilir bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemciyi ve fanı kullanıyorsun anladığım kadarı ile yetip yetmediğine stress testi yapıp karar verip senin bize söylemen gerkemez mi?
Evet bende aynısını söyleyecektim. Madem sende var neden soruyorsun derecelere baksana

Shourd

80+ Silver
anladığım kadarıyla içinize bişiyden dolayı şüphe düşmüş elinizde varsa bunlar stres testi yapın ve sıcaklıkları wattı performansı kontrol edin

K3R0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kerem Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler

Yeter. Hatta artabilir bile.

Evet bende aynısını söyleyecektim. Madem sende var neden soruyorsun derecelere baksana
teşekkürler kullanmaya devam edeceğim o zaman

anladığım kadarıyla içinize bişiyden dolayı şüphe düşmüş elinizde varsa bunlar stres testi yapın ve sıcaklıkları wattı performansı kontrol edin
tamamdır en kısa sürede stres testine sokacağım

evet şuan kullanıyorum haklısınız stres testine sokup en kısa zamanda deneyeceğin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,070
Üyeler
155,035
Son üye
ones3cond
Top Bottom