Neler Yeni

Yardım Şok Market'ten alınan ViewSonic 23.8 VX2418C monitörde ölü piksel var

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
erdem
Merhaba Şok Market'ten ViewSonic 23.8 VX2418C marka monitör aldım ve monitörde ölü piksel çıktı. Ürünü teslim almadım ve iadesini istedim iadem kabul olur mu ve ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım? İki adet ölüpiksel var. Birisi sadece kırmızıda belli diğeri tüm renklerde (resimleri paylaşacağım omni yazan taraftaki bütün renklerde sıkıntı). Bu monitörden başka alan var mı acaba böyle sıkıntısı olan var mı ?
WhatsApp Görsel 2022-11-14 saat 19.24.15.jpg
WhatsApp Görsel 2022-11-14 saat 19.24.14.jpg

panizher

80+ Silver
Olu piksel şans işidir cogu monitorde geliyor zaten göze batmadigi surece iadeye pek gerek yok benim fikrimce

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Olu piksel şans işidir cogu monitorde geliyor zaten göze batmadigi surece iadeye pek gerek yok benim fikrimce
Kabul etmiyorlar genelde zaten 7 piksel kadar almıyorlardı bı markada saçma bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabul etmiyorlar genelde zaten 7 piksel kadar almıyorlardı bı markada saçma bence
ViewSonic alır mı, ve şoktan aldım iade olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

çoğalan bir şey diye biliyorum, ilerde sıkıntı olabilir dediler bende o yüzden ne yapacağımı bilemedim.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

çoğalan bir şey diye biliyorum, ilerde sıkıntı olabilir dediler bende o yüzden ne yapacağımı bilemedim.
Sanmam

panizher

80+ Silver

Ölü piksel çoğalmaz

panizher

80+ Silver
Merhaba Şok Market'ten ViewSonic 23.8 VX2418C marka monitör aldım ve monitörde ölü piksel çıktı. Ürünü teslim almadım ve iadesini istedim iadem kabul olur mu ve ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım? İki adet ölüpiksel var. Birisi sadece kırmızıda belli diğeri tüm renklerde (resimleri paylaşacağım omni yazan taraftaki bütün renklerde sıkıntı). Bu monitörden başka alan var mı acaba böyle sıkıntısı olan var mı ?Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
2 ci sanirsam sıkışmış pixel

peki bir tane sol üstte var o sadece kırmızıda siyah gözüküyor diğer renklerde düzgün veriyor sıkışmış pixel mi oluyor o ?
Sıkısmış pixel tek renkte yanar

1 ci olan ölü pikseldir

u.ozyer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ufuk
Merhaba Şok Market'ten ViewSonic 23.8 VX2418C marka monitör aldım ve monitörde ölü piksel çıktı. Ürünü teslim almadım ve iadesini istedim iadem kabul olur mu ve ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım? İki adet ölüpiksel var. Birisi sadece kırmızıda belli diğeri tüm renklerde (resimleri paylaşacağım omni yazan taraftaki bütün renklerde sıkıntı). Bu monitörden başka alan var mı acaba böyle sıkıntısı olan var mı ?Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
ViewSonic 2 adet ölü pixel için iade almamakta. Daha öncede başıma geldi açtığım ticket'a söyle bir cevap verdiler
1668577784245.png

u.ozyer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ufuk
Top Bottom