Neler Yeni

Sokak köpeği için mama önerisi, Trendline alınır mı ?

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Merhaba arkadaşlar, çalıştığım iş yerinin önünde bir adet sokak köpeği var onun için kuru mama alacağım, hayvan gruplarında & Google'da az bi araştırma yaptım sokak köpekleri için hangi mamayı almalıyım diye. Çoğu e-ticaret sitesinde ve gruplarda hayvan severler sokak hayvanlarının Trendline köpek mamasını yediğini söyledi.

Eğer aranızda sokak hayvanı besleyen varsa bu mama köpekler için iyi midir? ? Veya düşük bütçeli önerdiğiniz kuru mama varmı ?

Fiyatı normalde 20 TL, Prime üyelik olduğu için 12 TL ye geliyor.
Screenshot_20210615_190353.jpg

RTS10

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar, çalıştığım iş yerinin önünde bir adet sokak köpeği var onun için kuru mama alacağım, hayvan gruplarında & Google'da az bi araştırma yaptım sokak köpekleri için hangi mamayı almalıyım diye. Çoğu e-ticaret sitesinde ve gruplarda hayvan severler sokak hayvanlarının Trendline köpek mamasını yediğini söyledi.

Eğer aranızda sokak hayvanı besleyen varsa bu mama köpekler için iyi midir? ? Veya düşük bütçeli önerdiğiniz kuru mama varmı ?

Fiyatı normalde 20 TL, Prime üyelik olduğu için 12 TL ye geliyor.Alıntıyı görüntüle
Alınabilir. Eğer yakında petshop gibi yerler varsa oraya da bakabilirsin daha hesaplı olabilir.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Çoğu kuru mamanın içeriği kötü oluyor. Buna bilinen markalar da dahil.
Sokak hayvanlarını kendim besliyorum ama çöp yiyeceğine mama yesin diye kaliteli olmayan mama kullanıyorum ben.
Mamanın içeriğine baktım, genel olarak tahıl var ve bu normalde evcil hayvanlar için sıkıntılı bir şey.
Ama köpek çöpten bozulmuş yiyeceğine bunu yemesi daha iyidir

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
alabilirsin ama ben hep petshop tan alıyorum

Top Bottom