Neler Yeni

Sony Dualsense Kablosuz Ps5 Oyun Kolu (Sony Eurasia Garantili) 🔥 3 renk

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Sepete ekledim 2556 yaziyor

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sepete ekledim 2556 yaziyor

naysla 2356'ya kadar alabilirsin. Hatta bugün Mayıs'ın son günü olduğu nays kampanyayı sıfırlar diye düşünüyorum, gece direkt yapıştırılabilir.

Korvo.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Can Yavuz
İthalatçı garantili olduğunu düşünmüyorum, japonya temalı kutu da gönderilmiş herkese, bazı kişilere de daha öne bandrolü açılmış ürünler gönderilmiş. İthalatçı garantili olduğunu bilerek alsın alacak olanlar

Son düzenleme:

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ahmet
İthalatçı garantili olduğunu düşünüyorum, japonya temalı kutu da gönderilmiş herkese, bazı kişilere de daha öne bandrolü açılmış ürünler gönderilmiş. İthalatçı garantili olduğunu bilerek alsın alacak olanlar
Nerden buldunuz hocam bu yorumları?

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İthalatçı garantili olduğunu düşünüyorum, japonya temalı kutu da gönderilmiş herkese, bazı kişilere de daha öne bandrolü açılmış ürünler gönderilmiş. İthalatçı garantili olduğunu bilerek alsın alacak olanlar

satıcıda (Sony Eurasia Garantili) yazıyor, kutusu öyle gelirse iade hakkımız var açmadan.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Sony garantisi diye bir şey yok, Sony garanti vermiyor artık. Yeni gelen seriler de Bilkom aldı garantiyi. Bilkom garanti yazmadıkça doğru olma şansı yok. 2500tl ye Bilkom garantili Dualsense alamazsınız olsa ben alırdım zaten. 3000tl ye ilk gelen seriden Vatan dan aldım 3 taksit (Bilkom garantili olanı). Sonra 3599 a çektiler fiyatı.

Ayrıca kol üretim tarihlerine dikkat edin 4.nesil olanı almaya bakın. Kutusunda 2023 üretim ibaresi olacak. Drift sorunu daha az.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Hocam şu linkten sipariş verdim, siz 2500e Bilkom garantili bulamazsınız diyince içime kurt düştü. Iptal mi edeyim?

Vatan teknosa Medimarkt gibi yerlerde 3000tl çıktı ilk seri sonra 3499 şimdi 3699 bazılarında. Bu dediklerim 4.nesil için geçerli. Ben her satıcıdan ürün almayı sevmiyorum. Buradaki satıcıdan ben almazdım ama ellerinde kalan eski nesilleri bilkom yazıp satıyor da olabilirler bilmiyorum. 2500tl çok uygun fiyat. 2500tl bilkom garantili orjinal 4.nesil göster ben 4 tane alayım.

Amazon Germany satıcılı olan ürün fiyatı. Bunda ama Bilkom garantisi yok.

Bu arada arkadaşım almanyadan 69euro ya aldı. Fiyat yaklaşık 2500tl ediyor. Bu adamlar karsız bu fiyata satamazlar bence orjinal ve garantili olanları.

Korvo.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Can Yavuz
Vatan teknosa Medimarkt gibi yerlerde 3000tl çıktı ilk seri sonra 3499 şimdi 3699 bazılarında. Bu dediklerim 4.nesil için geçerli. Ben her satıcıdan ürün almayı sevmiyorum. Buradaki satıcıdan ben almazdım ama ellerinde kalan eski nesilleri bilkom yazıp satıyor da olabilirler bilmiyorum. 2500tl çok uygun fiyat. 2500tl bilkom garantili orjinal 4.nesil göster ben 4 tane alayım.

Amazon Germany satıcılı olan ürün fiyatı. Bunda ama Bilkom garantisi yok.

Bu arada arkadaşım almanyadan 69euro ya aldı. Fiyat yaklaşık 2500tl ediyor. Bu adamlar karsız bu fiyata satamazlar bence orjinal ve garantili olanları.
Bu amazondaki yeni nesil kol mu hocam? V4 demiştiniz sanırım son sürüm olana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şu linkten sipariş verdim, siz 2500e Bilkom garantili bulamazsınız diyince içime kurt düştü. Iptal mi edeyim?

Bu fiyata satılanlar ithalatçı garantili hocam. Bilkom falan yazmışlar ama yok öyle bir şeyler. Ha şöyle bir şey var, bu satıcıların sattığı japonya üretimi kollar, ne fark var diye sorarsan iki kolu da eline alsan aradaki farkı hissetmezsin. Özellik vs olarak aynılar. Üretim yerleri farklı sadece. İthalatçı da önemli olan satıcı. Ürünün arkasında duracak mı? Mesela ben trendyoldan aldım bir tane geçen hafta siyah renk, teknodeposuydu sanırım. Ürünün x tuşunda sorun vardı, yazdım adamlara gönderin değiştirelim dediler. Gönderdim, yenisini kargoya verdiler direk, elime henüz ulaşmadı. Burada takıldığım tek nokta benim arızalı diye gönderdiğim ürünü ne yapıyorlar? Bu ürünleri toptan dışardan alıyorlar sonuçta. Bilmiyorum iade edebiliyorlar mı. Bana ilk gelen kolun kutusu açılmamıştı, bandı orijinal gibiydi ama dualsense'i içine koydukları plastik bir poşet var, o yırtıktı. Çok da emin olamıyorum o açıdan sıfır mıydı. Şimdi bu aklıma gelince benim gönderdiğim sorunlu ürünü başkasına satma ihtimalleri çok yüksek geliyor. Biri iade etmez de kullanır gözüyle bakıyor olabilirler. Bilkom garantili ürünler resmi mağaza da satılan ürünler, onlarda 3500 tl'den başlıyor maalesef

Son düzenleme:

Leviosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erdem Tezer

Bu fiyata satılanlar ithalatçı garantili hocam. Bilkom falan yazmışlar ama yok öyle bir şeyler. Ha şöyle bir şey var, bu satıcıların sattığı japonya üretimi kollar, ne fark var diye sorarsan iki kolu da eline alsan aradaki farkı hissetmezsin. Özellik vs olarak aynılar. Üretim yerleri farklı sadece. İthalatçı da önemli olan satıcı. Ürünün arkasında duracak mı? Mesela ben trendyoldan aldım bir tane geçen hafta siyah renk, teknodeposuydu sanırım. Ürünün x tuşunda sorun vardı, yazdım adamlara gönderin değiştirelim dediler. Gönderdim, yenisini kargoya verdiler direk, elime henüz ulaşmadı. Burada takıldığım tek nokta benim arızalı diye gönderdiğim ürünü ne yapıyorlar? Bu ürünleri toptan dışardan alıyorlar sonuçta. Bilmiyorum iade edebiliyorlar mı. Bana ilk gelen kolun kutusu açılmamıştı, bandı orijinal gibiydi ama dualsense'i içine koydukları plastik bir poşet var, o yırtıktı. Çok da emin olamıyorum o açıdan sıfır mıydı. Şimdi bu aklıma gelince benim gönderdiğim sorunlu ürünü başkasına satma ihtimalleri çok yüksek geliyor. Biri iade etmez de kullanır gözüyle bakıyor olabilirler. Bilkom garantili ürünler resmi mağaza da satılan ürünler, onlarda 3500 TL'den başlıyor maalesef
Hocam ben de aynı şekilde düşünmüştüm ama bu satıcı için resmi satıcı demişler ve Bilkom bandrol çıkıyormuş üstünde, acaba Bilkom'un sitesinden falan kontrol etme şansımız olur mu?

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler

Bu fiyata satılanlar ithalatçı garantili hocam. Bilkom falan yazmışlar ama yok öyle bir şeyler. Ha şöyle bir şey var, bu satıcıların sattığı japonya üretimi kollar, ne fark var diye sorarsan iki kolu da eline alsan aradaki farkı hissetmezsin. Özellik vs olarak aynılar. Üretim yerleri farklı sadece. İthalatçı da önemli olan satıcı. Ürünün arkasında duracak mı? Mesela ben trendyoldan aldım bir tane geçen hafta siyah renk, teknodeposuydu sanırım. Ürünün x tuşunda sorun vardı, yazdım adamlara gönderin değiştirelim dediler. Gönderdim, yenisini kargoya verdiler direk, elime henüz ulaşmadı. Burada takıldığım tek nokta benim arızalı diye gönderdiğim ürünü ne yapıyorlar? Bu ürünleri toptan dışardan alıyorlar sonuçta. Bilmiyorum iade edebiliyorlar mı. Bana ilk gelen kolun kutusu açılmamıştı, bandı orijinal gibiydi ama dualsense'i içine koydukları plastik bir poşet var, o yırtıktı. Çok da emin olamıyorum o açıdan sıfır mıydı. Şimdi bu aklıma gelince benim gönderdiğim sorunlu ürünü başkasına satma ihtimalleri çok yüksek geliyor. Biri iade etmez de kullanır gözüyle bakıyor olabilirler. Bilkom garantili ürünler resmi mağaza da satılan ürünler, onlarda 3500 TL'den başlıyor maalesef
Evet v4 olması gerekiyor bunların ama %100 öyledir diyemem ama tahminim %99 öyledir. Amazon Germany üzerinde bir süre stok yoktu sonradan eklendi çünkü son 1,2 aydır var 3,4 ay yoktu öncesinde. Benim vatandan aldığım bilkom garantili kol da v4 versiyonu. 2999tl den 3 taksit ilk gelen seriden almıştım.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K
Top Bottom