Neler Yeni

🔥🔥🔥Bilkom Garantili Dualsense bekleyenler D&R de 2839Tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat AKINCI
Arkadaşlar merhaba Dr güvenilir sanırım bir şey soracağım Hepsiburada Trendyol üzerinde bılkom garantili hesapkitap adı altında dualsense satılıyor sanırım orda Dr oluyor değil mi ?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba Dr güvenilir sanırım bir şey soracağım Hepsiburada Trendyol üzerinde bılkom garantili hesapkitap adı altında dualsense satılıyor sanırım orda Dr oluyor değil mi ?

Arkadaşım D&R, Turkuvaz Medya Grubuna ait olan ve kitap, müzik, oyun, hediyelik eşya, kırtasiye, hobi gibi ürünler satan bir şirket. Türkiye genelinde birçok şubesi bulunur.

1722119773224.png

DonJuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ferhan Vurhan
dsotum senin saçmalığını bi anlamadım her yerde yok ithalatçı alınmaz benim birkere başım yandı ithalatçıdan ,kardeşim NAPİM. ben ithalatçı alıcam sanane
dostum bu benim tavsiyem BAŞLIKTA KOCAMAN BİLKOM garantili yazıyor sen madem ithalatçı alıcaksın neden burda tartışma yaratmaya çalışıp kendi kendine gelin güvey oluyorsun. İthalatçı ve Bilkom arasında satış sonrası desteği sebebiyle fiyat farkı var hiç sen o durumla karşılaşmamışsın ben burda o garantiye en uygun fiyatı için indirim konusu açıyorum ihtiyacı olan bekleyenler olur diye adamın yazdığı yazıya bakın. Git istersen sahte al istersen ithalatçı al sana mı açtım bu konuyu

suatkucuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
suat küçük
Siyah tükenmeseydi keşke beyaz aldım bir adet iyi fiyat

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erman
Herhangi bir sorun halinde garantiye gönderebiliyoruz yani değil mi?
2 tane yurt dışından aldığım dualsense var ikisinde de drift sorunu var garantiye gönderememek cidden sıkıntı.
Kanka sana tavsiyem aliexpress'ten hall effect analog siparişleri ver. Bir elektronikçi ya da bu ps5 tamiri yapan bir yerde lehimlet. Drift sorununu unut

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Oğuzhan
Kanka sana tavsiyem aliexpress'ten hall effect analog siparişleri ver. Bir elektronikçi ya da bu ps5 tamiri yapan bir yerde lehimlet. Drift sorununu unut
Birkaç ps tamircisi ile konuştum tek analog değişimi için 400tl istiyorlardı 2-3 ay önce. O yüzden internetten sipariş etmeyi düşünüyordum. Bakalım belki sipariş edip onu taktırırım.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Baran Kut
Birkaç ps tamircisi ile konuştum tek analog değişimi için 400tl istiyorlardı 2-3 ay önce. O yüzden internetten sipariş etmeyi düşünüyordum. Bakalım belki sipariş edip onu taktırırım.
Orası neresi hocam ? Ben bir yerde yaptırdım, tanesine 650 lira aldı arkadaş. Ucuzmuş sordurduğun yer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenilir mi bir de ?

Sadece lehimle sorun direkt çözülseydi keşke hocam. Kalibrasyon yapılmadıkça driftli controllerdan daha kötü hale geliyor.

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Oğuzhan
Orası neresi hocam ? Ben bir yerde yaptırdım, tanesine 650 lira aldı arkadaş. Ucuzmuş sordurduğun yer.

Güvenilir mi bir de ?

Sadece lehimle sorun direkt çözülseydi keşke hocam. Kalibrasyon yapılmadıkça driftli controllerdan daha kötü hale geliyor.
Hocam bilmiyorum güvenilirliğini ama eminönünde sormuştum bir de kadıköyde sormuştum ikisi de 400 tl demişti. Ama 2-3 ay önceydi zam gelmiştir kesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Hakkı Şengülücü
Instagram
Ahmetoyunbros
Steam
Ahmetoyunbros
Facebook
Ahmetoyunbros
Discord
Ahmetoyunbros
Ufak bir araştırma ile pahalı olduğunu görebilirsin. Attığım ürünü daha da uyguna alabilirsin n11 deki kuponlar sayesinde. Sıcak fırsatlara gerçekten iyi indiririmli ürünler atmalısınız.
Dualsense mi bu? Bir de garantili olması lazım, konu sahibinin attığı bilkom garantili.

Top Bottom