Neler Yeni

Sony Dualsense Kablosuz Ps5 Oyun Kolu (Sony Eurasia Garantili) 🔥 3 renk

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K
Emin misin hocam? Eğer öyleyse aynı fiyata aldığım ithalatçı olanı iade edip bunu alayım

Evet, kardeşim 2 sene önce bizzat gidip yerinden aldı, razer satıcısı ayrıca güvenilirler

1717166906102.png

Korvo.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Can Yavuz
Evet, kardeşim 2 sene önce bizzat gidip yerinden aldı, razer satıcısı ayrıca güvenilirler

Alıntıyı görüntüle
Bilmiyordum öğrenmiş oldum sağolun hocam, aldığımı iade edip buradan alayım. Son bir soru daha sorayım, hangi rengi önerirsiniz, siyah almıştım ben, beyaz alacaktım ama zamanla solar diye almadım, siyah da çok hoşuma gitmedi, gri mi alsam diyorum, ikisinin ortası 😄

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K
Bilmiyordum öğrenmiş oldum sağolun hocam, aldığımı iade edip buradan alayım. Son bir soru daha sorayım, hangi rengi önerirsiniz, siyah almıştım ben, beyaz alacaktım ama zamanla solar diye almadım, siyah da çok hoşuma gitmedi, gri mi alsam diyorum, ikisinin ortası 😄

Valla ben alsam cam kırmızısı yada silver

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Donald Trump
Bu kolların nesilleri var. İlk çıkanlar 100 saate ulaşmadan drift sorunu çıkarıyor.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K
Silver aldım hocam, silver sonradan satışa sunuldu, son üretim gelme ihtimali var. Son sürüm olup olmadığını nasıl anlayabilirim

seri kodunda yıl ve ay tarihi yazıyor diye biliyorum, olmazsa tam model kodu ile internetten bulabiliriz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,687
Üyeler
151,269
Son üye
PC adam
Top Bottom