Neler Yeni

Fareyle Sola Bakınca Titreme Oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
hazarcoban
ARKADAŞLAR OYUNLARDA KLAVYEYLE SAĞA GİDERKEN AYNI ANDA FAREYLE SOLA BAKINCA TİTREME OLUYOR.BU TİTREME SORUNUNU NASIL
ÇÖZEBİLİRİM.HER OYUNDA OLUYOR.DİĞER ADIYLA STUTTERİNG VEYA KARE ATLAMA SORUNU SANIRIM.

Denediğim çözümler;
Fareyi farklı usb girişlere takmak.Temiz windows 10 format atmak.Güncel ekran kartı driverı kurmak.Başka fareyle test etmek.Displayport kablodan görüntü almak.HDMI kablodan görüntü almak.Freesync monitörde Gsync açmak.Freseync gsync kapatmak.Vysnc açmak yada kapatmak.Windows update yapmak.Monitörde mprt açmak/kapamak.Monitör tepki süresini normal hızlı en hızlı yapmak.

NOT: Joystick ile oynayınca sorun kökten düzeliyor.? Tahminimce demekki fare ve joystickin etrafa bakış sensörleriyle mi alakalı ???

Sistem özelliklerim.

JIESHUO RTX3080 10GB
RYZEN 5 5600
XPG 8X2 16 GB 3200 MHZ XMP AÇIK RAM
512 GB SSD İNTEL 670Ğ
750 WATT +80 PLUS PSU
A520MA PRO ANAKART

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tolga Can
CSGO oyun klasörü konumuna gidin csgo.exe bulun ve üzerine sağ tıklayın, Özellikler'i ve ardından Uyumluluk'u seçin, Tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak şimdi uygula seçeneğinin işaretini kaldırın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia Denetim masasında bir de düşük gecikme modunu kapatın deneyin.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
mehmet demirel
windows 10 h22 ise ltsc 21 ile denermisiniz birde driver surumu kaç

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
hazarcoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CSGO oyun klasörü konumuna gidin csgo.exe bulun ve üzerine sağ tıklayın, Özellikler'i ve ardından Uyumluluk'u seçin, Tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak şimdi uygula seçeneğinin işaretini kaldırın

Nvidia Denetim masasında bir de düşük gecikme modunu kapatın deneyin.
Maalesef onlarıda denedim ama hala aynı.Joystick ile oynayınca pürüssüz oluyor görüntü.Fareyle oynayınca bu titreme oluyor her oyunda.Acaba fare ve joystickin etrafa bakış sensör gecikmeleri ile alakalı olabilir mi

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tolga Can
CS başlatma seçeneklerine gel -nojoy yaz birde öyle başlat

Oyun içinden MSAA yı kapat birde öyle dene

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Salih
Maalesef onlarıda denedim ama hala aynı.Joystick ile oynayınca pürüssüz oluyor görüntü.Fareyle oynayınca bu titreme oluyor her oyunda.Acaba fare ve joystickin etrafa bakış sensör gecikmeleri ile alakalı olabilir mi
Mouseunuz wireless mı

Kerem gök

80+ Silver
dostum sa, sorunun birden fazla çözümü var deneme yanılma yoluyla çözebiliyoruz sadece. farklı çözüm yolları her pc de farklı sorunlara yol açıyor, ilk yapmanı önerdiğim şey başlangıç seçeneklerine
-vulkan yaz. eğer oyun 30fps gibi hissettiriyorsa komudu sil farklı yöntemler atıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
hazarcoban
Farklı mouse ile denedinizmi
Evete farklı mouse değiştirdim hatta kasanın ön ve arka girişlerinde de tek tek denedim belki usb girişi bozuktur diye.

CS başlatma seçeneklerine gel -nojoy yaz birde öyle başlat

Oyun içinden MSAA yı kapat birde öyle dene
Denedim lakin olmadı malesef.

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tolga Can
Joystick takılımı pc de
Evete farklı mouse değiştirdim hatta kasanın ön ve arka girişlerinde de tek tek denedim belki usb girişi bozuktur diye.

joystick takılıysa onu çıkarın

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Salih

Mousepad değiştirip denedinizmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,729
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500