Neler Yeni

Soruyu ilk bilene Amazon prime 6 aylık kod 😎

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Evren AYDIN
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar 🤩
Elimde Amazon prime 6 aylık kod var hadi bunu aşağıdaki soruyu ilk bilene verelim 🫣
-----------------
@Abdullah Hacıgül un kanala attığı laptoplarla ilgili olan 2. videoyu kaç bin kişi izlemiştir ve kaç yıl önce atılmıştır?
----------------
Not:soru tüm laptop içeriklerini içermektedir.

Cevaplar yorum olarak yazılmalıdır.Ozelden atacağım.

Lütfen ihtiyacı olan istesin,ekran görüntüsü isteyeceğim ve telefondan kullanıldı olarak işaretleyecegim,kullanmazsanız kod iptal olur.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Elimde Amazon prime 6 aylık kod var hadi bunu aşağıdaki soruyu ilk bilene verelim 🫣
-----------------
@Abdullah Hacıgül un kanala attığı laptoplarla ilgili olan 2. videoyu kaç bin kişi izlemiştir ve kaç yıl önce atılmıştır?
----------------

Lütfen ihtiyacı olan istesin,ekran görüntüsü isteyeceğim ve telefondan kullanıldı olarak işaretleyecegim,kullanmazsanız kod iptal olur.
bu değil mi 9 yıl önce 12k izlenme

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Evren AYDIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
-----------------
----------------

Nasıl bunu geç görürüm ! Şaka ya bnde zaten beleşe 6 aylık üyelik geldi Samsung şeyinden ark hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Ekran görüntüsü 2023-11-26 130321.png

@FunnFrell hocam teşekkürler etkinkleştirdim prime üyeliğini kesenize bereket :)
Ekran görüntüsü 2023-11-26 130918.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bunu geç görürüm ! Şaka ya bnde zaten beleşe 6 aylık üyelik geldi Samsung şeyinden ark hayırlı olsun
samsung kod mu dağıtıyo bendekide samsung tarafından etkinleştirildi falan dedi şimdi etkinlik mi var kaçırdığım :D

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Evren AYDIN
Alıntıyı görüntüle
@FunnFrell hocam teşekkürler etkinkleştirdim prime üyeliğini kesenize bereket :)Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung kod mu dağıtıyo bendekide samsung tarafından etkinleştirildi falan dedi şimdi etkinlik mi var kaçırdığım :D
Rica ederim güle güle kullanın.

Samsung'un veriyor bu kodları, Samsung telefon varsa Samsung members uygulamasına girip avantajlar yerinden kod alabilirsiniz.boyle bir şansınız varsa sizde benim gibi başkalarına yardımcı olun ozaman 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Rica ederim güle güle kullanın.

Samsung'un veriyor bu kodları, Samsung telefon varsa Samsung members uygulamasına girip avantajlar yerinden kod alabilirsiniz.boyle bir şansınız varsa sizde benim gibi başkalarına yardımcı olun ozaman 😁
anladım teşekkür ederim ama oppo telefon kullanıyorum 😁

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Sidar Özel
-----------------
----------------

Hocam selam şuan yeniden geldi kullandım samsung numberstan kullanıldı diye işaretleyem mi yoksa isaretlemiyem mi

Top Bottom