Neler Yeni

Soundcore Q10i alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Arif Enes
Şu anda Huawei FreeBuds 4 kullanıyorum ve yüksek seste basslar patlıyor, ben de bunu satıp Soundcore Q10i almayı düşünüyorum. Kulaklık arkadaşımda vardı bir ara ben de kullanmıştım ve ses kalitesi, bassları vs. hoşuma gitti, sizce alınır mı?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Emir
Şu anda Huawei FreeBuds 4 kullanıyorum ve yüksek seste basslar patlıyor, ben de bunu satıp Soundcore Q10i almayı düşünüyorum. Kulaklık arkadaşımda vardı bir ara ben de kullanmıştım ve ses kalitesi, bassları vs. hoşuma gitti, sizce alınır mı?
alınır

efekqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
efekan
alınır kullanıyorum ve baya memnunum

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,385
İsim
Fatih
alınır.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
kullanıyorum baya memnunum ama daha üst modellerini de tercih edebilirsiniz bazen aynı fiyata kadar düşüyor ve gayet iyi bir marka
Mesaj otomatik birleştirildi:

şarjı da çok iyi gidiyor ayrıca baya iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Arif Enes
Dediğim gibi şuanki kulaklığım kulak içi ve son seste basslar patlıyor buda rahatsız ediyor
Arkadaşımda kullandığımda güzel gelmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun dışında bassları kuvvetli veren bir kulaklık önerebilirmisiniz 1-2k arası

Son düzenleme:

serwintes

80+ Gold
attan inip eşeğe vibmek olur kronik ped yırtılması var 2 senede yirtikiyor

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Alınmaz tabii ki de. 2k civarlarına zorlayabilirsen Q30 almanı öneririm. ANC yok, ekolayzır desteği yok ve çok eski bir model. Freebuds'tan sonra ses kalitesi olarak üzer.

Top Bottom