Neler Yeni

Spec Delta RGB 430 TL doğru mu?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

p04w04p5

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Berk
Instagram
subsonicreal
Discord
rea#2047

PSU olan hali ile 1.385 TL'ye satılıyor ve PSU çıkarıldığı zaman geriye en az 800 TL'lik bir rakam kalıyor. Bu kasayı ise sepete eklediğiniz zaman 420 TL'ye satıyor. Biraz mantık yürütüldüğü zaman açıklamasında yazdığı gibi kasanın fazlasıyla darbe alma ihtimalinin olduğunu, içinde eksik parça olabileceğini ve dayanıklı olmayan ikinci el bir ürün olduğunu farz edebiliriz. Ben olsam almazdım, fiyatı kesinlikle iyi değil. Hemde kasa sıfır olsaydı bile kasanın hava sirkülasyonu pek de iyi değil.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
500 TL ye kasa atabilirmisin maks 500
Kasalar hakkında pek bilgim yok, çok uzun süredir piyasayı takip etmiyorum. 500 tl kasa önerisi adı altında konu açarsan diğer arkadaşlar eminim ki yardımcı olurlar sana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.

PSU olan hali ile 1.385 TL'ye satılıyor ve PSU çıkarıldığı zaman geriye en az 800 TL'lik bir rakam kalıyor. Bu kasayı ise sepete eklediğiniz zaman 420 TL'ye satıyor. Biraz mantık yürütüldüğü zaman açıklamasında yazdığı gibi kasanın fazlasıyla darbe alma ihtimalinin olduğunu, içinde eksik parça olabileceğini ve dayanıklı olmayan ikinci el bir ürün olduğunu farz edebiliriz. Ben olsam almazdım, fiyatı kesinlikle iyi değil. Hemde kasa sıfır olsaydı bile kasanın hava sirkülasyonu pek de iyi değil.

Bergee

80+ Silver
Öneri kasa;

Aynı kasaya sahibim ve zamanında 300 küsür civarlara almıştım çokta memnunum hava sirkülasyonu vs aşırı iyi hatta bi ara yandaki camı çıkardım kafamı soktum miss gibide serinlik veriyordu :D Kasayı altta kullandığım zaman da bile ısınma yapmıyordu.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Öneri kasa;

Aynı kasaya sahibim ve zamanında 300 küsür civarlara almıştım çokta memnunum hava sirkülasyonu vs aşırı iyi hatta bi ara yandaki camı çıkardım kafamı soktum miss gibide serinlik veriyordu :D Kasayı altta kullandığım zaman da bile ısınma yapmıyordu.
Bi tık tipe de önem veriyorum ya , kalite olarak çok fark olmayan ama şık gözüken bildiğiniz bir kasa var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
Bi tık tipe de önem veriyorum ya , kalite olarak çok fark olmayan ama şık gözüken bildiğiniz bir kasa var mı
İtopyada 450 ye düştüğünü görmüştüm bikere.
Çok şık bir kasa ve iyide bir kasa.

Bergee

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da adreslenebilir rgb istiyorsanız;

mm33

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Mert Otacı
Bu kasa neden aşırı tercih ediliyor hiç anlam veremiyorum hava akışı iyi bir kasa değil uzun süre kullandım.

Bergee

80+ Silver
Bu kasa neden aşırı tercih ediliyor hiç anlam veremiyorum hava akışı iyi bir kasa değil uzun süre kullandım.
Bende anlamadım hocam valla kullanmadım ama mesh değil başta oradan kaybediyor benim için çok kasa gördüm önü böyle camlı tatlı gözüküpte ısıdan müzdarip olan arkadaşlar :D

mm33

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Mert Otacı
Bende anlamadım hocam valla kullanmadım ama mesh değil başta oradan kaybediyor benim için çok kasa gördüm önü böyle camlı tatlı gözüküpte ısıdan müzdarip olan arkadaşlar :D
MSİ MAG serisi candır püfür püfür CORSAİR SPEC DELTA iyi bir satış stratejisinden ibaret.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Mesaj otomatik birleştirildi: