Neler Yeni

Spor İçin Kulaklık önerisi

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,337
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
spor yaparken kulakiçi kulaklık ha bire kulağımdan düşüyor ve ekstra olarak başımı ağrıtıyor. kablolu da kullanılmıyor haliyle. kulaküstü kablosuz kulaklık almak istiyorum.
2250 tl fiyatıyla anker q30 iyi midir? spor için kafa ve kulaklarda tutuşu nasıldır? farklı bir öneriniz var mı?

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Özer
spor yaparken kulakiçi kulaklık ha bire kulağımdan düşüyor ve ekstra olarak başımı ağrıtıyor. kablolu da kullanılmıyor haliyle. kulaküstü kablosuz kulaklık almak istiyorum.
2250 TL fiyatıyla anker q30 iyi midir? spor için kafa ve kulaklarda tutuşu nasıldır? farklı bir öneriniz var mı?
Biraz daha koy airpods 2. nesil al.

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan ÇITIR
ben bu kulaklığı kullanıyorum ses kalitesi zaten klasik beats silikon uçların arasında bi tane ince uzun olan var onunla kulaktan düşmeden kullanıyorum ben memnunum dışarda bisiklet kullanırken de iyi oluyo

Mutlaka kulak üstü istersen
https://www.trendyol.com/havit/h655...atarya-enc-anc-cift-cihaz-destegi-p-769526588
bu da fiyat performans olarak baya iyi özellikle de anc'si evde kullanıyorum şahsen gayet başarılı. Bunlar dışında da zaten ankerin kulaklık olarak kötü bi modeline pek denk gelmedim.

Son düzenleme:

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,337
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben bu kulaklığı kullanıyorum ses kalitesi zaten klasik beats silikon uçların arasında bi tane ince uzun olan var onunla kulaktan düşmeden kullanıyorum ben memnunum dışarda bisiklet kullanırken de iyi oluyo
hocam boyuna asilan kulakliklari sevmiyorum. ek olarak kulakici kulakliklar spor yaparken kulagimin icinde rahatsizlik veriyor. kulakustu ariyorum.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,403
İsim
Çağatay
2250 TL fiyatıyla anker q30 iyi midir? spor için kafa ve kulaklarda tutuşu nasıldır? farklı bir öneriniz var mı?
Anker kulaklıklar gayet güzel, soundcore vortex modelini yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum sporda ve memnunum. Q30 da benzer bir ürün.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,337
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,403
İsim
Çağatay

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam kulakiçi kulaklık kulağa oturmuyor ise kulaktan düşmesi normal. Jabra Elite 5, Bütçe varsa Airpods, Huawei Freebudslar... Bunlar kulak yapısına uygun kulakiçi kulaklıklar. Belki Jabra Elite 5 uymayabilir ama uyacağını düşünüyorum.

Top Bottom