Neler Yeni

🎧 Spor İçin Kulaklık Tavsiyesi 🎧

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,571
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam 4070 ti 12gb belleği 2kda yeterli olurmu her oyun için
GAYET yeterli 4080 ne bence gerek yok zira 4080 i besleyecek sistemler de pahalı oluyor şu ekonomi de zorlar seni diye düşünüyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,571
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam peki i7 14700k ve 4070 ti güzel bi ikili olurmu?
Olur ama fazla gelir o da bence am5 sistem kur daha uzun ömürlü olur amacın birde oyun ise am5 al geç hatta ben yazılım işi yapan bir arkadaşıma dahi Am5 sistem kurdum çokta memnun Gayet iyi diyor performansı 7700x & 4070ti yaptık ona

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
hocam pc le ilgili bir şey sorabilirmiyim müsaitseniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun içinmi hocam bu kulaklık bide pc ye uyar dimi link verme şansın varmı?
hocam telefon oyuncuları için yapılmış ama pc de kullanıyorum pc için pek değil hocam cs gibi oyunlarda ses kasma oyunlarında iyi denebilir ama pc için bilindik şeylere yönelmek mantıklı

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Olur ama fazla gelir o da bence am5 sistem kur daha uzun ömürlü olur amacın birde oyun ise am5 al geç hatta ben yazılım işi yapan bir arkadaşıma dahi Am5 sistem kurdum çokta memnun Gayet iyi diyor performansı 7700x & 4070ti yaptık ona
hocam intel anakartım var hazırda z690 ondan intel istiyorum birazda

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,571
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,571
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
kasam güç kaynağım ve anakartım var ama diğer parçalara karar veremedim
Yanlış anlamazsan Yeni bir konu aç beni etiketle bakalım kardeşim olur mu burada yersiz olur daha fazla gidersek 😊

Spacee

80+
Gençler spor da kullanmak için kafa üstü kulaklık lazım özellikle içine haricî olarak müzik atabileceğim kulaklıktan kontrol edebileceğim bişey lazım sağlam kaliteli şarjı uzun giden dışarı ses vermeyen bişey lazım önerilerinizi heyecanla bekliyorum teşekkür ederim
Abim arkadaşların dediği gibi bu fiyatlarda ankerin kalitesi mükammel 2 3 kulaklığını deneyimledim şuanda da q10 kullanıyorum şöyle diyeyim, q10i modeli daha güncel ve uygulamadan vs. Ayar yapabiliyorsun ancak ses kalitesi q10 dan daha düşük diyorlar incelemelerde de öyle görmüştüm, bana sorarsan istersen letgoda mesela 1.7k civarı q30 satanlar vardı kulakığın hem şekli hem kasası daha sağalam anc desteği vs. De var hatta bende yakında q10 u satıp q30 almak istiyorum, ayrıca q30 un uygulama desteği de var eq ayarları vs. Çok güzel denilyor ben 1 kere deneyimledim sesleri gayet güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve yanlış hatırlamıyorsam evet sd kart girişi olmalı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,571
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abim arkadaşların dediği gibi bu fiyatlarda ankerin kalitesi mükammel 2 3 kulaklığını deneyimledim şuanda da q10 kullanıyorum şöyle diyeyim, q10i modeli daha güncel ve uygulamadan vs. Ayar yapabiliyorsun ancak ses kalitesi q10 dan daha düşük diyorlar incelemelerde de öyle görmüştüm, bana sorarsan istersen letgoda mesela 1.7k civarı q30 satanlar vardı kulakığın hem şekli hem kasası daha sağalam anc desteği vs. De var hatta bende yakında q10 u satıp q30 almak istiyorum, ayrıca q30 un uygulama desteği de var eq ayarları vs. Çok güzel denilyor ben 1 kere deneyimledim sesleri gayet güzel.
Sağol canım kardeşim şu banka işini halledeyim bakicaz artık ben metroda vs de dinlerim ses dışarı gitmesin

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gençler spor da kullanmak için kafa üstü kulaklık lazım özellikle içine haricî olarak müzik atabileceğim kulaklıktan kontrol edebileceğim bişey lazım sağlam kaliteli şarjı uzun giden dışarı ses vermeyen bişey lazım önerilerinizi heyecanla bekliyorum teşekkür ederim
Kulakiçi tavsiye ederim. Kulaküstünde bara çarpıp kafamdan fırlamışlığı var. Kulakiçi daha rahat oluyor.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,571
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kulakiçi tavsiye ederim. Kulaküstünde bara çarpıp kafamdan fırlamışlığı var. Kulakiçi daha rahat oluyor.
Bar kullanmıyorum ben bu aşamada kullansam dahi bişey olacağını sanmıyorum kulak içi beni motive etmiyor o var bende kullanmıyorum

Top Bottom