Neler Yeni

Spor Salonnua Üye Oldum Nelere Dikkat Etmeliyim?

Dostlar selamlar bugün itibarıyla bir spor salonuna üye oldum (üyeliğim yarın başlıyor) bu süreçte nelere dikkat etmeliyim? Spor salonu hamlığı atmak için bi hafta bize yardımcı oluyor hamlığımı atmak için bugün 10-15 dakikalık bi idman atmalı mıyım? Nasıl beslenmeliyim? Boyum 1.70 Kilom 53-54 küsür.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dumbellı yere atma ve kullanacağın makineye havlu ser yoksa insanlardan çok güzel hayır duaları alırsın. Onun dışında bir şey yok yemeğine dikkat et sağlam sporunu yap gerisi kendiliğinden gelir.
Salon zaten akşam 6-7 gibi doluyor hocam ben gündüz üyeliği aldım sabah 9 akşam 5 arası salona girebiliyorum o saatlerde pek kalabalık olucağını sanmam rahatlıkla antrenmanımı yapıp çıkarım büyük ihtimalle.

Salon zaten akşam 6-7 gibi doluyor hocam ben gündüz üyeliği aldım sabah 9 akşam 5 arası salona girebiliyorum o saatlerde pek kalabalık olucağını sanmam rahatlıkla antrenmanımı yapıp çıkarım büyük ihtimalle.
Çok kalabalık olmadığı sürece bence iyidir insan olması salon ortamı güzeldir çok kolay yeni insanlarla tanışabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kalabalık olmadığı sürece bence iyidir insan olması salon ortamı güzeldir çok kolay yeni insanlarla tanışabilirsin.
Salona üyelik için gittiğimde pek kalabalık değildi genellikle 20'li yaş aralığında insanlar vardı kolay kaynaşırım herhalde.

Top Bottom