Neler Yeni

SPORA YENİ BAŞLADIM ÖNERİLERE AÇIĞIM

SlymnZyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Süleyman Parlak
bu listenin kilo verme versiyonu yok mu? bir arkadaş soruyor da

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
Yulaf ve keten tohumu aşırı tok tutar. Kilo almanı engeller. Onları yememeni öneririm.
Aynen bende öyle düşünüyorum ama sabah öğlene kadar tok tutsun yeter akşam da aynı şekilde yatmadan yicem o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum..

spordaki abide aynısını söyledi sorun olmaz dedi sabah yiyebilirsin falan

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Muhammed emin efe
Aynen bende öyle düşünüyorum ama sabah öğlene kadar tok tutsun yeter akşam da aynı şekilde yatmadan yicem o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum..

spordaki abide aynısını söyledi sorun olmaz dedi sabah yiyebilirsin falan
Kanka Gainer bi süre kullanmanı öneririm. Çünkü güzel markadan alırsan zaten içinde protein tozuda oluyor. Örneğin 200 gr bi servis gainer ise 160 gr karb, 20 gr protein ve sindirim enzimi vs var ve bende fazlası ile iştah da açtı gainer. Hani en azından belli hedef kilona kadar öneririm bigjoy,mysuplemetn,Hıq alabilirsin.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
eğer hergün yapacak imkanın varsa yapabilirsin ama yatmadan önce yapıp iç gün içinde tıkanıp öğünlerinden kesme tabi gainerde alırsan yağsız kilo aldırır daha hızlı kilo alırsın bizim arkadaş gainer ile 1 ayda 5 kilo almıştı gainer almasan bile yine zamanla kilo alırsın merak etme
tamamdır kanka teşekkür ederim

ben ilk ay doğal bir şekilde yani kendi programım beslenme şeklimle kilo almaya çalışıcam ama eğer bir faydası olmazsa değişiklik olmazsa hemen gainer alıp programa katmayı düşünüyorum

yatmadan önce de içmeyi düşünüyorum ama sabah kalkınca da içmeyi düşünüyorum çünkü öğleye kadar yemek yiyemicem çalıştığım için, olurmu hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka Gainer bi süre kullanmanı öneririm. Çünkü güzel markadan alırsan zaten içinde protein tozuda oluyor. Örneğin 200 gr bi servis gainer ise 160 gr karb, 20 gr protein ve sindirim enzimi vs var ve bende fazlası ile iştah da açtı gainer. Hani en azından belli hedef kilona kadar öneririm bigjoy,mysuplemetn,Hıq alabilirsin.
bu arada arkadaşınızın kullandığı gainer neydi acaba markası yani
yada sizin bir öneriniz varmı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Muhammed emin efe
tamamdır kanka teşekkür ederim

ben ilk ay doğal bir şekilde yani kendi programım beslenme şeklimle kilo almaya çalışıcam ama eğer bir faydası olmazsa değişiklik olmazsa hemen gainer alıp programa katmayı düşünüyorum

yatmadan önce de içmeyi düşünüyorum ama sabah kalkınca da içmeyi düşünüyorum çünkü öğleye kadar yemek yiyemicem çalıştığım için, olurmu hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada arkadaşınızın kullandığı gainer neydi acaba markası yani
yada sizin bir öneriniz varmı
Ben kullandım bizzat şahsen Hıq kullandım ama bütçe sorunun varsa diğer markalarda gayet iyidir.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
Söylemeyi unutmuşum creatini düzenli kullanırsan kaslarında belirginleştiği ve kaslarında su toplayacağı için 2-3 kilo aldırır değişimi ilk haftalarda fark edebilirsin kahve konusunda spora giderken marketten hazır kahve alabilirsin ama kafein yağ yakımı yapabilir senin seçimin.
Bana şuan için kilo lazım ve alacağım kilolarda yağlı olucak o yüzden sorun olabilir mi kafein?

kreatini spor hocasına sordum önce 1-1.5 ay geçsin ondan sonra kreatine başla öneririm dedim kendiside

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Muhammed emin efe
Bana şuan için kilo lazım ve alacağım kilolarda yağlı olucak o yüzden sorun olabilir mi kafein?

kreatini spor hocasına sordum önce 1-1.5 ay geçsin ondan sonra kreatine başla öneririm dedim kendiside
Hıq gainerın içinde kreatin, karb ve protein var ekstra şey almana gerek yok bana kalırsa. Ayrıca onun dışında listeni inceledim muhtemelen verilen besin ağırlıkları ürünlerin pişmiş hali ona dikkat et. Yani pişmeden önce 500 gr olan et piştikten sonra 300-350 gr kalabiliyor bilgin olsun.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Muhammed emin efe
teşekkürler hocam ama bana daha çok fiyat performans ürünü lazım servings miktarı çok olan etkili bir ürün
O zaman my suplemetn alabilirsin. Onun dışında kafein dozunda almanı öneririm intöleransı olan bir şey. Zamanla daha çok kafeine alışırsan sorun yaşarsın.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
Hıq gainerın içinde kreatin, karb ve protein var ekstra şey almana gerek yok bana kalırsa. Ayrıca onun dışında listeni inceledim muhtemelen verilen besin ağırlıkları ürünlerin pişmiş hali ona dikkat et. Yani pişmeden önce 500 gr olan et piştikten sonra 300-350 gr kalabiliyor bilgin olsun.
Tamam anladım teşekkürler!

Bu arada şöyle bir shake tarifi yapmayı düşünüyorum, nasıl sizce?

8-10 Adet Cicibebe
1 Su bardağı Yulaf
5-6 Adet Ceviz veya Badem
1 Adet Muz
1 Yemek Kaşığı Bal
1-1.5 Su Bardağı Süt

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Altan Büyüktaş
Bende 60 kiloydum kilo almak için gainer olarak Hard-Line aldım 1.5kg aldım 1 ayda yüksek kalorili beslenerek gainer'ınıda gece yatmadan sütle içerek 10 kilo kütle koydum. Şuan 72 kiloyum Hard-Line gainer muhteşem bir şey illa alıcaksın öneririm.

Tamam anladım teşekkürler!

Bu arada şöyle bir shake tarifi yapmayı düşünüyorum, nasıl sizce?

8-10 Adet Cicibebe
1 Su bardağı Yulaf
5-6 Adet Ceviz veya Badem
1 Adet Muz
1 Yemek Kaşığı Bal
1-1.5 Su Bardağı Süt
güzel hocam bende shake yapıyorum cidden çok etkili kilo almada

10 cicibebe
100gr yulaf
25gr yer fıstığı
1 yemek kaşığı pekmez
1çay kaşığı kakao
330ml süt
ben böyle yapıyorum tavsiye ederim tadıda güzel

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
O zaman my suplemetn alabilirsin. Onun dışında kafein dozunda almanı öneririm intöleransı olan bir şey. Zamanla daha çok kafeine alışırsan sorun yaşarsın.
Aynen bu marka güzel diyorlar yorumlarını görmüştüm

Şu marka nasıl sizce;
Ronic Gainer

Top Bottom